אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

כאשר נהג עומד לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב חשוב שיערוך השוואת מחירים כדי שמירב ההצעות הרלוונטיות יעמוד לנגד עיניו ומכאן יוכל לבחור בהצעה האטרקטיבית והמשתלמת ביותר עבורו.

איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף? פוליסת ביטוח רכב מקיף ניתן לרכוש בחברת ביטוח ישירה או באמצעות סוכן ביטוח בחברת ביטוח מסורתית. במידה וברחתם בסוכן ביטוח ודאו ודאו כי ברשותו רישיון סוכן בתוקף ושהוא מופיע באתר המפקח על הביטוח כבעל רישיון למכירת ביטוח אלמנטרי (ביטוח רכוש).

סוכן הביטוח הוא זה שתפקידו לייצג את המבוטח מול המבטחת במקרה של תביעת ביטוח רכב. נקודה זו הינה משמעותית. בעוד שבחברות הביטוח הישירות יטפל בכם כל פעם נציג מזדמן סוכן הביטוח איתו יש לכם הכרות אישית ידריך אתכם ממועד רכישת הפוליסה וגם במקרה של תביעת ביטוח במידת הצורך.

חברת ביטוח ישירה מנגד עשויה להציע לכם פרמיה במחיר זול עבור פוליסת ביטוח מקיף מאחר והחברות הישירות מוותרות על עמלת הסוכן וכך מביא לחסכון בפרמיה.בנוסף, תוכל לרכוש ביטוח מקיף לרכב באמצעות אתר האינטרנט של החברה ולעיין בתנאי הפוליסה. כאן תקבלו הנחה עבור רכישת ביטוח מקיף וחובה ביחד.

כמו בכל קניה גם ברכישת ביטוח מקיף זכרו כי יש לערוך השוואת מחירים והתאמת המוצר הביטוחי לצרכי הנהג ולסוג הרכב. באמצעות עריכת סקר בין חברות הביטוח השונות תוכלו לאתר את הפוליסה המשתלמת עבורכם. אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר להשוואת פוליסות ביטוח רכב היא באמצעות האינטרנט: קראו תגובות וביקורות גולשים, התייעצו ושאלו שאלות בפורומים שונים, בידקו את תכני הפוליסה באתרי החברות וערכו השוואה בין הפרמיות השונות.

איפה לרכוש פוליסת ביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
ביטוח מקיף לרכב מעניק את הכיסוי הנרחב ביותר עבור נזקי רכב ורכוש. הפוליסה מכילה בנוסף לכל הכיסויים של ביטוח צד ג, גם כיסוי בפני גניבה ופגיעה ברכב הנהג המבוטח.
ביטוח מקיף