אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כיצד ניתן להוזיל את הפרמיה עבור ביטוח רכב מקיף

במאמר זה נסביר כיצד ניתן להוזיל את הפרמיה עבור ביטוח רכב מקיף. פוליסת ביטוח רכב מקיף מעניקה כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכוש או לרכב המבוטח, בעקבות תאונה, גניבה, ונדליזם, רעידת אדמה וכדומה.

מקרה של מימוש הפוליסה, חברת הביטוח תפצה את המבוטח עבור הנזקים, ובמידת הצורך אף תרכוש בעבורו רכב חדש, בהתאם לתנאי הפוליסה. בנוסף, ביטוח מקיף לרכב כולל בתוכו את כל הכיסויים הנכללים בפוליסת ביטוח רכב צד ג.

גובה הפרמיה של ביטוח רכב מקיף תואם את מגוון הכיסויים הניתנים במסגרת הפוליסה, ולרוב מדובר בפוליסות יקרות במיוחד. חלק מחברות הביטוח דורשות מהבמוטח לרכוש מיגונים לרכב, פעולה הכרוכה בהוצאות נלוות המייקרות את הפוליסה עוד יותר. אם אתם מעוניינים להוזיל את הפרמיה עבור ביטוח רכב מקיף, עומדות לרשותכם מספר אופציות:

דמי השתתפות עצמית

– הם סכום כסף קבוע מראש אותו נדרש המבוטח לשלם לחברת הביטוח במקרה של מימוש הפוליסה. גובה דמי ההשתתפות עצמית אינם משתנים בהתאם לחומרת הנזק. לעיתים ניתן להוזיל את עלות הפרמיה ע"י ייקור דמי ההשתתפות העצמית. שימו לב כי אופציה זו מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת של תביעות.

מוסכי הסדר

– הם קבוצת מוסכים אשר הגיעה להסדר עם חברות הביטוח. במסגרת ההסדר נקבע כי חברות הביטוח יפנו את מבוטחיהן למוסכים הכלולים בהסדר, ובתמורה אותם מוסכים יעניקו הנחה לחברת הביטוח בגין תיקון הנזק. כיוון שהאינטרס של חברות הביטוח הוא לקצץ בעלויות, הן מעדיפות שהמבוטחים יבחרו לקחת את רכבם למוסכי הסדר, ולכן הן מדרבנות את המבוטחים ע"י הוזלת דמי ההשתתפות העצמית.

 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 

כתבי שירות

– הם הרחבות ותוספות לפוליסת ביטוח רכב מקיף. כל מבוטח יכול להרחיב את הכיסויים הכלולים בפוליסה ע"י ייקור הפרמיה. במקרים מסויימים ניתן לעשות את ההפך, ולוותר על הרחבות מסויימות בכדי להוזיל את את הפרמיה. מומלץ תמיד לערוך השוואה מקיפה בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח רכב מקיף. באמצעות עריכת השוואה תוכלו להבטיח כי אכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים, אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים במסגרת הפוליסה.

אחת הדרכים הטובות לערוך השוואת מחירים היא האמצעות האינטרנט, אשר מספק לנו גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית לנו, מכל מקום ובכל שעה. בנוסף, ישנם אתרים רבים אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות עבור ביטוח רכב מקיף, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ונציגי החברות המבטחות ייצרו עמכם קשר עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ עבור ביטוח מקיף
עלויות הביטוח המקיף הן משוואה ברורה של סוג הרכב, היקף הכיסוי והדרישה להשתתפות עצמית.
ביטוח מקיף