אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

פוליסת ביטוח מקיף ונזק לרכוש בפרעות אזרחיות

ביטוח מקיף לרכב אינו מכסה באופן סטנדרטי נזקים שנגרמו כתוצאה מפרעות. בשינוי שנכנס לאחר המאורעות של אוקטובר 2000, החליטו חברות הביטוח להוציא את הכיסוי הניתן עבור פרעות ומהומות אזרחיות מהפוליסה הסטנדרטית, אשר נכלל עד אז באופן אוטומטי. שניתן עד אז באופן אוטומטי. היום ניתן לרכוש ביטוח מקיף רגיל ולהוסיף במסגרת כתבי שירות גם כיסוי עבור נזקי פרעות אזרחיות. הוספת הכיסוי כרוכה בתשלום נוסף.

עבור 100 מאזרחי עכו, המחזיקים ברכב שניזוקו באירועים האחרונים יש לכך משמעות כלכלית כבדה. עליהם לבדוק את הקיף הכיסוי שרכשו עבור כלי הרכב. אם הם לא בחרו להוסיף לפוליסת ביטוח מקיף הרחבה למקרה של מהומות אזרחיות חברות ביטוח לא תהינה חייבות לשלם עבור הנזק אשר נגרם לרכבים.

מקרה זו ממחיש את הצורך בסוכן ביטוח מקצועי ואמין אשר יודע לבחור את פוליסת הביטוח המתאימה ולהוסיף לא בדיוק את אותן ההרחבות החיוניות למבוטח, לפעמים תוספות של שקלים בודדים עושים את ההבדל בין פוליסת ביטוח רכב אחת מוצלחת לאחרת אשר בסופו של תהליך תעלה הרבה כסף.

אם ברצונכם למצוא סוכן ביטוח טוב או חברת ביטוח ישירה, עליכם לחפש ולערוך השוואה באתרי האינרטנט השונים. לכל סוכן וחברת ביטוח שמכבדת את עצמה יש כיום אתר אינטרנט פעיל וחלק מחברות הביטוח הישירות אף מאפשרות לרכוש ביטוח מקיף אונליין.
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
ביטוח מקיף לרכב מעניק כיסוי במקרה של גניבה, שריפה, ונדליזים, שיטפון, רעידת אדמה, תאונת דרכים ועוד. בשל הכיסוי הנרחב, הפרמיה עבור ביטוח מקיף תמיד תיהיה גבוהה מהפרמיה של ביטוח צד ג.
ביטוח מקיף