אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מה צריך לבדוק לפני רכישת ביטוח מקיף לרכב

מה צריך לבדוק לפני רכישת פוליסת ביטוח מקיף?

פוליסת ביטוח מקיף לרכב הינה הוצאה גדולה, כמובן בהתאם לשווי הרכב, את ההחלטה על בחירת הפוליסה בעל הרכב עושה כל שנה במועד קבוע. כל שנה צריך לבדוק מחדש את ההצעות אשר מתקבלות מחברות הביטוח השונות. יחד עם זאת הפרמטרים לבחינת הפוליסה המתאימה או הטובה עברוך נשארים קבועים. להלן מספר פרמטרים שיסייעו לך כל שנה

איזו חברת ביטוח

- מבוטחים רבים אשר רוכשים פוליסת ביטוח מקיף לרכב באמצעות סוכן ביטוח אינם יודעים באיזו חברת ביטוח נרכש הכיסוי. חשוב לבדוק זאת, כי בעתיד ייתכן ויעלה הצורך לפנות ישירות לחברת המבטחת.

כיסויים נוספים

- האת הפוליסה כוללת שירותי גרירה, גנבת מכשירי קומפק דיסק עד איזה סכום ובאילו תנאים. לא כל הפוליסות כוללות את אותם הכיסויים. ובחלקם ההשתתפות העצמית יכולה להיות גבוהה.

השתתפות עצמאי

- בפוליסת ביטוח מקיף קיים מרכיב של השתתפות עצמית. צריך לבדוק מה גובה ההשתתפות בפוליסת ביטוח מקיף לרכב. כאשר מדובר בנזק קטן יחסית, ייתכן ועדיף לתקן אותו באופן פרטי ולא לפנות לחברות הביטוח כיוון שתשלום ההשתתפות העצמית יכול להיות יקר מהנזק עצמו. כמו כן, ישנה אפשרות לייקר מראש את דמי ההשתפות העצמית במטרה להוזיל את עלות הפרמיה. שימו לב שאופציה זו אינה אפשרית אצל כל חברות הביטוח וכי היא מתאימה בעיקר לנהגים ותיקים ללא עבירות תאונה והיסטוריה קודמת של תביעות.

מיגונים

- אילו מיגונים נדרש בעל הרכב להתקין בעת רכישת ביטוח מקיף לרכב. רוב חברות הביטוח מחייבות להתקין מיגונים לרכב בטרם הן יאשרו את מכירת הפוליסה, וזו כי הן מעוניינות למנוע נזקים עתידיים. מיגונים אפשריים להתקנה הם: מערכת איתוראן, אזעקה לרכב, קודנית, נעילת הגה ועוד. במרבית הרכבים החדשים משולבים מיגונים באופן אוטומאטי, אך במידה והרכב שלכם לא מכיל מספיק מיגונים, תאלצו לפנות למוסכים מורשים ולבצע שם רכישה והתקנה.

הנחות

- האם יש הנחות עבור חידוש בשנה השנייה לביטוח או הנחה עבור העדר תביעות ביטוח. אלו הן חלק מהנקודות שיש לבחון ולבצע עבורן השוואת מחיר לפני רכישת בפוליסת ביטוח רכב מקיף.
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
ביטוח מקיף
השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב היא ללא ספק הדרך המוצלחת ביותר להביא להוזלה בדמי הביטוח.
ביטוח מקיף