אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

הנחות ברכישת ביטוח מקיף

על מנת לקבל הנחה במחיר הפרמיה ברכישת ביטוח מקיף לרכב יש לנסות לשייך את המבוטח לאוכלוסיה מסוימת אשר ההשתייכות אליה מקנה הנחה. חברות הביטוח יצרו קבוצות סיכון, גבוהות או נמוכות ובהתאם מרכיבות להם את הצעת המחיר לפוליסת ביטוח הרכב.

אם אתה נמנה על אחת מהקבוצות הזהירות, אתה וודאי תשמח לדעת כי אתה זכאי להנחות משמעותיות בפרמיה. נציג חשבת הביטוח ישאל אותך שאלות רבות בתהליך המכירה טלפוני וזאת על מנת שיוכל להתאים אותך לקבוצה אליה אתה משתייך.

הסכם קולקטיבי

- עובדי מדינה ועובדים בחברות גדולות להם יש ציי רכב מבוטחים באמצעות קולקטיב. הצטרפות לקולטיב כזה יכולה להעניק הנחות משמעותיות בפוליסת ביטוח מקיף.

נשים

- חברת הביטוח AIG מציע מסלול בשם - LADY AIG אשר מעניר הנחה של 35% עבור ביטוח מקיף לנשים ללא תביעות קודמות ומעל גיל מסויים.

הפחתת כיסויים

- רכב חלופי עשוי להיות מיותר לחלק מהמבוטחים בנוסף חלק מהמוסכים מציעים בעצם רכב חלופי לכן לא תמיד יש צורך ברכב חלופי של חברת הביטוח. ניתן לשקול להסיר שירותי גרירה מפוליסת ביטוח מקיף בפרט עבור רכבים חדשים ואמינים.

רכישה באינטרנט

- רכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף באתרי האינטרנט של חברות הביטוח הבאות: ישיר, הפניקס והכשרה ביטוח - מאפשרת הוזלה בגובה הפרמיה וזאת בנוסף ליעילות והנוחות של קבלת הצעות מחיר וביצוע הרכישה אונליין.

הצעות לביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב הינה חשובה מאוד וקיימים פערים של עשרות אחוזים בעלות פוליסת ביטוח מקיף, יחד עם זאת פוליסת הביטוח כוללת מרכיבי שירות לנהג ולכן בהשוואה נכונה יש לשקלל גם אותם בעלות הפוליסה.