אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף

במאמר זה נסביר האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף, מה כוללת הפוליסה ולמי היא מתאימה. ביטוח מקיף הוא אחד משלושה מביטוחים אפשריים עבור ביטוח רכב, כאשר השניים האחרים הם ביטוח חובה וביטוח צד ג. ביטוח חובה מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק פיזי לנהג, נוסעיו והולכי רגל, בעוד ביטוח מקיף וביטוח צד ג מעניקים כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב ולרכוש

לאחר שרכשנו ביטוח חובה בהתאם לחוק, אנו יכולים להחליט האם ברצוננו לרכוש ביטוח מקיף או ביטוח צד ג. מדובר בפוליסות שונות ועל כן יש לבחור בהתאם לצרכים האינדיבידואלים של כל נהג. ביטוח צד ג' מעניק כיסוי רק עבור נזקים שנגרמו ע"י המבוטח לרכב או לרכוש. להרחבה בנושא זה ראו מאמר ביטוח צד ג.

ביטוח מקיף מעניק כיסוי עבור נזקים שנגרמו לרכב ולרכוש המבוטח, ובנוסף כולל בתוכו את כל יתר הכיסויים המופיעים בפוליסת ביטוח צד ג. כיוון שפוליסת ביטוח מקיף מעניקה מגוון רחב של כיסויים הפרמיה עבורה יקרה בהתאם.

האם כדאי לרכוש ביטוח מקיף?

מידת הכדאיות לרכישת פוליסת ביטוח מקיף תלויה בסוג הרכב ובאמצעים הכלכליים של הנהג. כיוון שמדובר בפוליסה יקרה, הדורשת לעיתים מיגונים והרחבות, היא מתאימה בעיקר לרכבים חדשים ויקרים ולאנשים שאינם יכולים לשאת בהפסד כלכלי אפשרי במקרה שיגרם נזק לרכב (בעקבות תאונה, גניבה וכדומה).

לבעלי רכבים ישנים עדיף לרכוש ביטוח צד ג, כיוון שההוצאה החודשית עבור הביטוח עלולה להיות יקרה ולא משתלמת לטווח הארוך. אך אם אתם מחזיקים ברכב יוקרה עליכם לבטח אותו בפוליסת ביטוח מקיף בשל החשש שיגנב או ינזק באופן משמעותי

4 הצעות לביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
פוליסת ביטוח מקיף מורכבת מהמון תנאים שונים ולכן חשוב לערוך השוואת מחירים יסודית בטרם תחליטו היכן לרכוש את הביטוח. חלק מחברות הביטוח כוללת תוספות מסויימות בעוד אחרות חסרות אותן, לכן כדאי לבדוק היטב מהם התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסה, ולא להשוות רק בין התעריפים השונים. כידוע, הפרמיה עבור ביטוח מקיף לרכב מורכבת גם מדמי השתתפות עצמית, אשר משתנים בין חברת ביטוח אחת לשנייה. השמרו מפני פוליסות זולות במיוחד, ייתכן וההפחתה במחיר הפרמיה באה על חשבון דמי ההשתתפות העצמית.

לסיכום, פוליסת ביטוח מקיף מתאימה במיוחד עבור רכבים חדשים או יקרים במיוחד. אם יש ברשותכם רכב ישן ייתכן וביטוח צד ג יספיק בהחלט. ללא קשר לסוג הביטוח בו אתם מעוניינים, חשוב שתערכו השוואת מחירים מקיפה בכדי שתוכלו לודא כי אכן תרכשו את הביטוח המתאים והמשתלם ביותר עבורכם. ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר מקיף, אשר מאפשרים לכם לקבל הצעות טלפוניות עבור ביטוח מקיף לרכב, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ואנו נדאג שנציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
השוואת מחירי ביטוח מקיף לרכב הינה חשובה מאוד וקיימים פערים של עשרות אחוזים בעלות פוליסת ביטוח מקיף, יחד עם זאת פוליסת ביטוח מקיף לרכב כוללת מרכיבי שירות לנהג ולכן בהשוואה נכונה יש לשקלל גם אותם בעלות הפוליסה.
רכישת ביטוח מקיף