אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף

במאמר זה נבדוק למי כדאי לרכוש ביטוח מקיף, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. פוליסת ביטוח מקיף לרכב נחשבת לפוליסה שמעניקה הכי הרבה כיסויים לרכב ולרכוש.

פוליסה זו עניקה כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש המבוטח בעקבות שריפה, תאונת דרכים, ונדליזים, גניבה וכדומה. בנוסף, ביטוח מקיף מכיל בתוכו את כל הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג. בעקבות הכיסויים הרבים הכלולים בפוליסת ביטוח מקיף, הפרמיה שלה יקרה בהתאם. רוב חברות הביטוח דורשות לרכוש מיגונים שונים לרכב בטרם יאשרו את הפוליסה, וגם דמי ההשתתפות העצמית יקרים משמעותית לעומת בביטוחים אחרים.

הפרמיה עבור ביטוח מקיף לרכב נקבעת בהתאם למידת הסיכון של המבוטח. השתייכותו של המבוטח לקבוצת סיכון זו או אחרת נקבעת בהתאם לשני קריטריונים – מאפייני הרכב ומאפייני הנהג. מאפייני הרכב מורכבים מנפח מנוע, דגם, יצרן ושנת ייצור – ומאפייני הנהג מורכבים מגיל, מין והיסטוריה של תביעות קודמות.

האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף?

התשובה משתנה מאדם לאדם ותלויה בצורך הביטוחי האינדיבידואלי של כל נהג. אם יש ברשותכם רכב ישן ייתכן ולא ישתלם לכם לרכוש ביטוח מקיף לרכב כיוון שעלותו הגבוהה לא תשתלם לכם לטווח הארוך. במקרה זה ביטוח צד ג יכול להספיק בהחלט, למרות שיש כאן מידה של הימור, כיוון שאם הרכב יגנב לא יהיה לו כיסוי.

במקרה של ספק, אתם יכולים להתייעץ עם סוכן ביטוח ובפורומים מקצועיים באינטרנט. בידקו היטב את התקציב וערכו השוואת מחירים במטרה למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם.

האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
אתם צריכים לשאול את עצמכם האם אתם יכולים לשאת באובדן הרכב בעקבות גניבה אות תאונה – אם התשובה היא כן, ששווי הרכב בפועל אינו מצדיק רכישת ביטוח יקר – אז אין סיבה לרכוש פוליסת ביטוח מיקף לרכב. כאמור, מידת הכדאיות לרכישת פוליסת ביטוח מקיף תלויה רק בכם ובסוג הרכב שיש ברשותכם. אם אתם מחזיקים ברכב חדש או רכב יוקרה – בהחלט רצוי לרכוש ביטוח מקיף בכדי להגן על השקעתכם הכספית.

מומלץ לערוך השוואת מחירים מקיפה בין חברות וסוכני ביטוח שונים בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב. כל חברת יכולה להציע מגוון שונה של תנאים וכיסויים ולדרוש מיגונים שונים, ולכן יכולים להיות הבדלים משמעותיים הן בגובה הפרמיה והן בתוכן הפוליסה. ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר זה, המפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור פוליסת ביטוח מקיף לרכב. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום, וכך תדעו האם כדאי לרכוש פוליסת ביטוח מקיף.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ עבור ביטוח מקיף
בחרו את הפוליסה הרצוי על פי היקפה, אם מדובר ברכב חדיש ויוקרתי לא תוכלו לוותר על כיסוי מפני גנבות.
ביטוח מקיף