אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהם המיגונים הנדרשים עבור ביטוח מקיף

במאמר זה נסקור את המיגונים השונים הנדרשים ע"י החברות המבטחות בעת רכישת פוליסת ביטוח מקיף. ביטוח מקיף מיועד בעיקר עבור בעלי רכבים חדשים ויקרים, המבקשים להגן על רכבם מפני נזקים לרכוש בעקבות גניבה או תאונה.

פוליסת ביטוח מקיף לרכב מעניקה כיסויים במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש הנהג המבוטח בעקבות שריפה, תאונה, גניבה וכדומה. בנוסף, פוליסה זו מכילה גם את כל הכיסויים הניתנים במסגרת ביטוח צד ג.

פוטנציאל הגניבה הסטטיסטי של כלי רכב חדשים גבוה מזה של כלי רכב ישנים, ולכן נהוג לבטח אותם בפוליסת ביטוח מקיף לרכב. כיוון שמדובר בכיסויים רבים במיוחד, רוב החברות המבטחות דורשות מן הנהג לרכוש מיגונים לרכב בטרם יאשרו לו את הפוליסה. מטרת רכישת המיגונים היא למזער את פוטנציאל הגניבה.

אז מהם אותם מיגונים הנדרשים עבור פוליסת ביטוח מיקף?

ניתן לחלק את המיגונים הקיימים עבור ביטוח מקיף לשלוש קטגוריות – אזעקה, מונעות הנעה ומערכת איתור.

אזעקה נחשבת למערכת הותיקה ביותר בתחום מיגוני הרכב, ומטרתה להתריע על ניסיון פריצה באמצעות השמעת קול צפירה חזק. זהו מיגון חובה בפוליסת ביטוח מקיף עבור רכב יוקרה.

אימובילייזר הינו משבת מנוע, שמטרתו למנוע אפשרות הנעת הרכב ע"י אדם לא מורשה. מדובר במערכת אלחוטית שמקשרת בין המפתח למנוע. כיום נהוג להרכיב מערכת זו כחלק אינטגרלי ממערכת ההגנה ברכבים חדשים, אך ניתן לשלב אותה גם ברכבים ישנים יותר.

מהם המיגונים הנדרשים עבור ביטוח מקיף
 

טופס הצעה עבור ביטוח מקיף

 
קודנית היא סוג נוסף של משבת מנוע המשמשת כמערכת משלימה לאימובילייזר. מטרת מערכת זו הינה לסכל נסיונות התנעה באמצעות מפתח גנוב. בכדי להתניע רכב הנצוייד בקודנית יש להקיש סיסמא אשר נקבעת ע"י בעל הרכב. איתוראן הינה מערכת איתור יוקרתית במיוחד, שנועדה בעיקר לבעלי רכב יוקרה. מערכת זו מאתרת רכבים גנובים באמצעות צוות השגחה הפועל 24 שעות ביממה, מרכז בקרה ארצי וצוותי סיור.

בכדי שתוכלו לרכוש את הפוליסה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, רצוי לערוך השוואת מחירים מקיפה. השוואה נכונה יכולה להבטיח כי תרכשו פוליסת ביטוח רכב מקיף משתלמת. אחת הדרכים לבצע השוואת מחירים הינה באמצעות אתרי אינטרנט שונים דוגמת אתר זה. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המבטחות ייצמרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה עבור ביטוח מקיף. השירות ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצידכם.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח מקיף
חברות ביטוח
 
טיפ ביטוח מקיף
חברות הביטוח מקפידות מאוד על התקנת אזעקות ומיגונים כדי להקטין את רמת הסיכון לגנבה ופריצות. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות בטרם רכישת הפוליסה, ולוודא כי התנאים מקובלים על בעל הרכב.
ביטוח מקיף