אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

איך להוזיל את ביטוח הרכב

האם גם אתם חושבים שביטוח הרכב שלכם יקר מדי? הגיע הזמן לבדוק כיצד מחשבות חברות הביטוח השונות את גובה הפרמיה והאם יש אפשרות להוזיל את העלות הכללית. צריך לזכור שגם העלות הממוצעת למכונית עלתה במהלך השנים ולכן ביחס ישיר הביטוח התייקר. באופן אבסולוטי, ביטוח רכב עבור נהגים זהירים מוזל מידי שנה. אם אתם כמו כל האוכלוסייה נהנים מפריחה כלכלית אז המכונית שלכם יקרה יותר וגם פוליסת ביטוח הרכב שלכם יקרה יותר.

כיצד ניתן להוזיל את הפרמיה עבור ביטוח רכב?

לפניכם מספר עצות וטיפים להוזלת הפרמיה עבור ביטוח רכב. שימו לב - כל חברת ביטוח מחשבת את הפרמיה באופן מעט שונה והכיסויים הכלולים בפוליסה משתנים מחברה אחת לשנייה - לכן חשוב לבדוק היטב על מה אתם חותמים והאם התשלום הגבוה אכן שווה את הכיסוי שניתן בתמורה. בעת קבלת הצעת מחיר מחברת ביטוח עבור ביטוח רכב, מצרפים לעלות הביטוח חיובים נוספים אשר אינם קשורים למרכיב הביטוחי:
  • שירותי גרירה- גרירת הרכב ללא עלות למסוך
  • שבר שמשות - הביטוח הסטנדרטי אינו כולל נזק לשמשות מרכיב זה מכסה.
  • שירותי VIP הכוללים הגעה של נציג את חברת הביטוח למקום התאונה, תשלום עבור מונית ממקום התאונה רכב חלופי מייד לאתר התאונה ללא המתנה.
את כל אחת התוספות הנקובות ניתן להסיר מפוליסת ביטוח מקיף לרכב וכך לחסוך כ-200-300 ש"ח. לרוב תוספות אלו מצורפות גם לפוליסת ביטוח צד ג' במסגרת כתבי שירות וגם בפוליסה זו ניתן להסיר אותם. עליכם לבדוק היטב אלו כיסויים ותנאים כלולים בפוליסה ולהחליט האם באמת יש לכם צורך בכל הכיסויים הנקובים בה. במידה ויש באפשרותכם לוותר על חלק מהכיסויים, רצוי לשקול לעשות זאת בכדי להביא להוזלה בעלות הפרמיה.

דרך נוספת להוזל את דמי הביטוח היא באמצעות השוואת מחירים. ביטוח רכב השוואת מחירים היא ללא ספק אחת הדרכים הטובות לודא שהפוליסה שברשותכם היא באמת הפוליסה הטובה והמשתלמת ביותר עבורכם. עליכם לבדוק לא רק עלויות אלא גם תנאים וכיסויים. בידקו את גובה דמי ההשתתפות העצמית וגבול האחריות. שימו לב - במקרים מיוחדים ניתן לייקר את דמי ההשתתפות העצמית על חשבון הוזלת הפרמיה.

 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב