אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב ונהג צעיר

ביטוח רכב לנהג צעיר אינה פוליסה שעומדת בפני עצמה, אלא הגדרה מיוחדת לפוליסה אשר מבטחת נהגים צעירים שטרם הגיעו לגיל 24. במסגרת ביטוח רכב לנהג צעיר ניתן למצוא את הפוליסות הבאות: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד שלישי (ידוע גם כביטוח צד ג).

חברות ביטוח גובות פרמיה יקרה יותר עבור פוליסת ביטוח רכב הכוללת נהג צעיר. לפי דיווחים של סוכני ביטוח חלק מהמבוטחים שלהם אינן מוסיפים לפוליסת ביטוח הרכב את הנהג הצעיר הנוסף שנכנס למשפחה מאחר ואינם רוצים לשלם את העלות הכרוכה בכך ולמעשה מאפשרים לנהג הצעיר לנהוג ברכב ללא פוליסת ביטוח.

מציאות זו חלה גם על פוליסת ביטוח רכב מקיף וגם על פוליסת ביטוח רכב חובה. במידה והיה על המבוטח לתבוע את חברת הביטוח על נזק אשר התרחש בזמן שהנהג הצעיר נהג ברכב חברת הביטוח לא תהיה חייבת לפצות אותו מאחר מהמבוטח לא רכב פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר.

שים לב - חשוב למסור לחברת הביטוח פרטים מדויקים אודות גילאי הנוהגים ברכב, היסטוריית תביעות לחברת הביטוח והתקנת אמצעי מיגון בהתאם לדרישות החברה. מי שיעלים פרטים חיונים אלו מהחברה המבטחת בעת רכישת הפוליסה, מסתכן בתביעה ואיבוד זכויותיו כמבוטח במקרה של מימוש הפוליסה (בעת תאונה, גניבה וכדומה).

בטרם תרכשו ביטוח רכב לנהג צעיר, כדאי מאוד להשקיע מעט מזמנכם ולערוך השוואה עבור פוליסה זו. באמצעות עריכת השוואה תוכלו למצוא פוליסה שתענה על כל הצרכים שלכם ובמחיר משתלם. עם זאת, חשוב לא להתפשר על איכות הפוליסה ובמידת הצורך לשלם מעט יותר עבור תוספות והרחבות הניתנות במסגרת כתבי שירות.

ביטוח רכב ונהג צעיר
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב