אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר

במאמר זה נסביר מהי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח נהג צעיר, אלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה. ביטוח לנהג צעיר מורכב משלושה ביטוחים שונים – ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. כל ביטוח מעניק כיסוי בעבור נזקים אחרים, בין אם נזקי גוף או נזקי רכב ורכוש.

הפרמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם למידת הסיכון של המבוטח – ככל שמדובר בנהג זהיר, ותיר ומנוסה יותר כך עלות הפרמיה פוחתת ולהפך – ככל שמדובר בנהג פזיז וחסר ניסיון כך הפרמיה תתייקר.

כיוון שנהגים צעירים משתייכים לקבוצת סיכון גבוהה יחסית, הם מתבקשים לשלם פרמיה יקרה יותר מנהגים ותיקים. בנוסף להתייקרות הפרמיה, נהגים צעירים נדרשים לשלם דמי השתתפות עצמית גבוהים יותר.

מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר?

דמי השתתפות עצמית הם סכום כסף קבוע מראש אותו נדרשה המבוטח שלשלם לחברת הביטוח במקרה של מימוש הפוליסה.

במילים אחרות, כאשר נגרם נזק לרכב או לרכוש חברת הביטוח מבקשת מהמבוטח לשלם את דמי ההשתתפות העצמית בטרם תממן את עלות הנזקים. גובה דמי ההשתתפות העצמית נקבעים בעת רכישת הפוליסה והם אינם ניתנים לשינוי בהתאם לחומרת הנזק.

מטרת דמי ההשתתפות העצמית היא למנוע הגשת תלונות זוטרות לחברת הביטוח, כך שאם נשרט לכם הרכב רוב הסיכויים שתעדיפו לשאת בעלות הנזק לבד מאשר לערב את חברת הביטוח ולשלם את דמי ההשתפות העצמית שיכולים להיות גבוהים הרבה יותר. לרוב, דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר יקרים יותר מאשר בפוליסת ביטוח רכב רגילה.
מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
הסיבה להתייקרות דמי ההשתתפות העצמית היא מידת הסיכון של המבוטח, בדומה לקביעת גובה הפרמיה. לעיתים חברות הביטוח מציעות ביטוח רכב לנהג צעיר בעלויות נמוכות, על חשבון התייקרות דמי ההשתתפות העצמית. לכן חשוב מאוד לבדוק מה בדיוק מכילה הפוליסה ולא להסתנוור מעלויות נמוכות.

כיצד ניתן להוזיל את דמי ההשתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר?

ניתן להוזיל את דמי ההשתתפות העצמית באמצעות פנייה למוסכי הסדר. מוסכי הסדר עובדים בשילוב עם חברות הביטוח, ובתמורה להפניית לקוחות אליהם, מוסכי ההסדר מעניקים הנחה לחברות הביטוח. כדי לעודד את המבוטחים לגשת למוסכי הסדר, חברות הביטוח מוזילות את עלות דמי ההשתתפות העצמית.

ביטוח רכב השוואת מחירים - מומלץ לבצע השוואה בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח לנהג צעיר. זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים, אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסה. אחת הדרכים הטובות לערוך השוואת מחירים היא באמתעות האינטרנט, אשר מספק לכם את כל האינפורמציה הרלוונטית לכם. אם אתם רוצים לדעת מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר – האינטרנט הוא מקום טוב לחפש תשובות. כמו כן, קיימים אתרי אינטרנט רבים אשר מאפשרים לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב לנהג צעיר, בחינם וללא התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה אטרקטיבית במיוחד.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב