אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר

במאמר זה נסביר כיצד נקבעת הפרמיה (דמי ביטוח) עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר, ואלו תנאים וכיסויים מכילה הפוליסה. ביטוח מקיף לנהג צעיר מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש של הנהג המבוטח בעקבות שירפה, גניבה, תאונה, שיטפון, ונדליזם וכדומה. בנוסף, ביטוח זה מכיל את כל יתר הכיסויים הכלולים בפוליסת ביטוח צד ג לרכב. בשל הכיסוויים הרבים הכלולים בו, ביטוח רכב מקיף לנהג צעיר מתאים במיוחד לבעלי רכבים חדשים ויקרים, אשר פוטנציאל הגניבה שלהם גבוה יותר.

כיצד נקבעת הפרמיה עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר?

הפרמיה עבור ביטוח מקיף נקבעת בהתאם לשני קריטריונים – מאפייני הרכב ומאפייני הנהג. מאפייני הרכב מורכבים משנת ייצור, דגם ויצרן - ומאפייני הנהג מורכבים מגיל, מין והיסטוריה קודמת של תביעות. מטרת המאפיינים היא לקבוע את מידת הסיכון הפוטנציאלי של הנהג, ובהתאם לכך קובעים את גובה הפרמיה.

מבחינה סטטיסטית, נהגים צעירים ללא ותק מועדים לתאונות יותר מנהגים ותיקים בעלי ניסיון, ולכן הם נדרשים לשלם פרמיה יקרה יותר עבור ביטוח רכב. לא רק שהפרמיה תיהיה גבוהה יותר בפוליסת ביטוח מקיף לנהג צעיר, גם עלות דמי ההשתתפות העצמית יהיו יקרים יותר.

ישנן שתי אופציות להפחתת עלות דמי ההשתתפות העצמית בפוליסת ביטוח מקיף לנהג צעיר – האחת היא פניה למוסכי הסדר במקרה של תביעה, והשניה היא ייקור הפוליסה על חשבון הוזלת דמי ההשתתפות.

מומלץ תמיד לערוך השוואת מחירים בטרם תחליטו היכן לרכוש פוליסת ביטוח נהג צעיר, אך זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בכל פוליסה. אחת הדרכים המוכרות לעריכת השוואה מקריפה היא באמצעות האינטרנט, המאפשר לכם גישה מהירה ונוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית.

ישנם מספר אתרי אינטרנט, דוגמת אתר זה, המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח מקיף לנהג צעיר, בחינם וללא התחייבות. כל שעליכם לעשות כעת הוא למלא את טופס ההצעה משמאל ונציגי החברות המובילות ייפנו אליכם עם הצעה משתלמת עבור ביטוח רכב עוד היום.
מהם דמי השתתפות עצמית בפוליסת ביטוח לנהג צעיר
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב