אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת

פוליסת ביטוח נהג צעיר הינה פוליסה יקרה. משפחות רבות אשר להם ילדים בסטטוס של נהג צעיר ולהם שני רכבים נמנעים מלבטח את שני כלי הרכב בפוליסת ביטוח נהג צעיר ומסתפקים ברכב אחד אשר כולל כיסוי זה ולרכב הנוסף יש ביטוח רכב מקיף הכולל רק את ההורים לרוב מעל גיל 40. מה קורה כאשר מתעורר הצורך לתת לנהג הצעיר לנהוג על כלי הרכב ללא כיסוי לנהג צעיר.

האם אפשר להוסיף את הכיסוי באופן חד פעמי לתקופה קצרה?

ניתן לפנות לסוכן המטפל בפוליסה ולבקש להוסיף כיסוי לנהג צעיר חשוב ולהעביר את הבקשה בכתב ולקבל אישור להוספת הכיסוי בחברת הביטוח בכתב.

ניתן להוסיף את הביטוח לתקופה קצרה או ככסוי קבוע בפוליסת ביטוח רכב. הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת מייקרת באופן משמעותי את הפרמיה השנתית ולכן במקרה כזה רצוי לערוך שוב השוואת מחירים לפוליסה זו.

במידה ונמצאה פוליסת ביטוח אטרקטיבית יותר ניתן לחשב על עלות ביטוח הפוליסה הקיימת ואת החיסכון שבהחלפה לפוליסה חדשה. בהשוואה כזו צריך לזכות כי בנוסף לעלות של הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת יש עליות נלוות בעת תאונה כמו השתתפות עצמית גבוה יותר.

אם הינכם מבוטחים בחברת ביטוח ישירה גם כאן עליכם לפנות בכתב ולקבל אישור בכתב מהמבטח כי הפוליסה הורכבה וכוללת כיסוי לנהג צעיר. התוספת לפרמיה תחושב לפי תקופת הזמן עד מועד פקיעת הפוליסה הנוכחית.

הוספת נהג צעיר לפוליסת ביטוח רכב קיימת
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב