אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

החלפת פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש

נהג חדש הינו נהג אשר מחזיק רישיון נהיגה תקופה שאינה עולה על 24 חודשים ובחלקה הראשון חייב לנהוג בנוכחות נהג מלווה. הורים רבים עורכים פוליסת ביטוח לרכבם עבור נהג חדש כך שגם ילדיהם יוכלו לנהוג ברכב לרוב סופי השבוע.

פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר מייקרת באופן משמעותי את פרמיית הביטוח החודשית וזאת מאחר שלנהג חדש סיכוי גבוה יותר להיות מעורב בתאונות דרכים. להורים אין ברירה והם רוכשים פוליסת ביטוח מתאימה.

רבים מהמבוטחים אינם יודעים כי במידה והנהג החדש במשפחה סיים את תקופת 24 החודשים הוא אינו מוגדר עוד נהג חדש הם ממשיכים לשלם עבורו פרמיית ביטוח יקרה עד למועד החידוש הבא של הפוליסה, לדוגמה במידה וסיום תקופת "נהג חדש" הינה כחודש לאחר חידוש פוליסת הביטוח למעשה ממשיכים לשלם עוד 11 חודשים בתעריף יקר.

מה הפתרון:

אם כבר שילמתם בקשו החזר פרמיה עבור ההפרש בין עלות פוליסה רגילה או נהג צעיר לפוליסת נהג חדש. אם אתם עומדים כעט לפני חידוש פוליסת ביטוח נהג חדש קבעו מראש שתקופת הפוליסה תהיה עד למועד סיום החודשים הנותרים לנהג הצעיר.

באופן זה ניתן לחסוך בפוליסת ביטוח רכב. חשוב לקרוא את האותיות הקטנות בהסכם ההתקשרות ולוודא מה גובה ההשתתפות העצמית במקרה של תאונת דרכים והאם יש צורך במיגונים מיוחדים מעבר למיגונים אותם מתקין היצרן ברכב.

החלפת פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
ביטוח חובה לרכב
בהתאם לנתוני משרד האוצר נכון לחודש ינואר 2005 תעריפי ביטוח חובה לרכב נעים בין 1,367 ש"ח ל- 2,446 ש"ח. על כן מומלץ לערוך השוואת מחירים!
החלפת פוליסת ביטוח רכב לנהג חדש