אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

חידוש ביטוח רכב לנהג צעיר באמצע תקופה

נתחיל בהגדרת החוק, נהג צעיר הוא נהג אשר טרם מלאו לו 24 שנים. פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר יקרה משמעותית מהפרמיה לנהג שמלאו לו 24.

איפה הבעיה?

אין עורכים פוליסת ביטוח רכב מיום הולדת 23 עד לתאריך יום הולדת 24, ולכן לפעמים באמצע תקופת הפוליסה או מספר חודשים לאחר כניסתה לתוקף לנהג ברכב מלאו 24 והוא אינו מוגדר עוד נהג צעיר אבל ממשיך לשלם את סוף תקופת הפוליסה תעריף עבור פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר.

על מנת למנוע זו ולחסוך בתשלומי הפרמיה ניתן לנהוג בתי דרכים הראשונה הגדרת תקופת הפוליסה מראש עד היום בו יעבור הנהג את מחסום גיל 24 והשנייה לדרוש החזר פרמיה על התקופה בה הנהג גבר אינו נהג צעיר, כמובן במידה והפוליסה שולמה מראש.

קבלת החזר פרמיה ועריכת ביטוח לתקופה אשר קצרה מ 12 חודשים עשוי להיות משימה לא פשוטה גם עבור פוליסת ביטוח נהג צעיר ולכן מבוטחים רבים נוהגים להתעלם באפשרות זו. כדי לפתור את הבעיה ניתן להעזר בסוכן ביטוח מסור, לעשות את הפוליסה דרכו, גם אם עלותה מעט גבוהה יותר ביחד לחברות הישירות, ולתת לסוכן לטפל בבירוקרטיה. עזרה מסוכן ביטוח,

עבור מקרים מיוחדים אלו מומלץ להיעזר בסוכן ביטוח לו הידע והיכולת לנהל את התכתובת מול חברת הביטוח. ביטוח רכב לנהג צעיר בנוסף מיקר את ההשתתפות העצמית במקרה של תאונה ומכן לקצר את התקופה הביטוחים עבור נהג צעיר.

חידוש ביטוח רכב לנהג צעיר באמצע תקופה
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב