אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח לרכב נכה

מורכבותו של ביטוח לרכב נכה

למצוא ביטוח לרכב נכה הינו עיניין מורכב שיש לנהוג בו בצורה זהירה. יש לעשות בדיקה מעמיקה על מנת למצוא את התנאים ההוגנים והמתאמים עבור ביטוח רכב לנכים. עלותו של רכב נכה הנה גבוהה בשל האלמנטים המיוחדים אשר מצויים בו, כפועל יוצא, כך גם עלותה של פוליסת ביטוח לרכב נכים. כאשר אתם ניגשים לרכוש פוליסת ביטוח, בדקו היטב את התאמתה לצרכים הייחודיים של הרכב והנוסעים.

יש להימנע ממעשיית טעויות בכל הקשור לביטוח רכב נכה

כאשר אדם מקבל מביטוח לאומי זכאות לאחוזי נכות, ניתנת לו האפשרות לרכוש רכב נכה בעלות פחותה. עם זאת, לא תמיד יהיה זה הביטוח הלאומי שישלם את ביטוח רכב הנכה ולכן לעיתים עלולים להגיע להוצאות גבוהות שקשה לעמוד בהן. כדי להימנע ממצב שכזה, יש לפנות לסוכן ביטוח אשר מגיע מהתחום ומתמחה בכל אשר קשור בתחום ביטוח רכב נכה.

סיוע ברכישת ביטוח לרכב נכה מותאם והולם

רכב נכים מורכב מאלמנטים המובנים בו בכדי לסייע להעלאה ושהייה של הנוסעים בו. פיתוחים פינימים אלה הנם יקרים ומבדילים בין רכב נכה לרכב רגיל. הבדלה אשר בא לידי ביטוי בביטוח לרכב הנכה. אתר מקיף ממליץ לפנות לסוכן אשר יתן לכם הצעת פוליסת ביטוח רכב נכה מותאמת לבעלי הרכב.

ביטוח לרכב נכה
 

טופס הצעה עבור ביטח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לנכה לפני בחירת הפוליסה. במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר באה לידי ביטוי כתוצאה ממאפייני הרכב והנהג. השוואה נכונה אינה רק המחיר אלא גם תנאי הפוליסה והשירות הנילווה.
ביטוח רכב