אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב און ליין

קניתם רכב חדש וההתרגשות בשיאה, עכשיו רק נותר לבטח את הרכב ואתם יכולים להתחיל ליהנות ממנו. אבל מאיפה מתחילים? ביטוח רכב און ליין עוזר לכם לשחות בים של הצעות ולמצוא את ההצעה המשתלמת והטובה ביותר, מהנוחיות של ביתכם.

מהו ביטוח און ליין

בעבר הייתם צריכים להסתמך על פרסומות בטלוויזיה, עצות של חברים, או לשבת ולהתקשר או ללכת לסוכנויות ביטוח רבות על מנת לערוך השוואת מחירים, השוואת הצעות וסעיפים על מנת להגיע להחלטה. ביטוח רכב און ליין מאפשר לכם לבטח את הרכב מבלי לצאת מהבית ומבלי לערוך חיפוש באינטרנט. באתר אחד אתם ממלאים את הפרטים שלכם, ולאחר השקעה זו של פחות משתי דקות, אתם מקבלים את כל ההצעות הרלוונטיות לרכב שלכם.

כדאי לדעת שפוליסת ביטוח הרכב מכילה כמה סוגי ביטוח, כאשר רק ביטוח החובה הוא חובה על פי חוק. לכן, כאשר אתם מקבלים את הצעות לביטוח רכב, כדאי לבדוק האם הוא כולל גם את הביטוח המקיף וביטוח צד ג'. ביטוח רכב און ליין מאפשר לכם להשוות לא רק את המחיר את של הצעת הביטוח אלא גם את הסעיפים השונים. למשל: נתקעתם עם הרכב באמצע הכביש, האם הביטוח כולל שירות החלפת גלגל וחילוץ? לפעמים בעת עריכת ההשוואה פרטים אלה נראים שוליים, אך בעת הצורך – אתם תשמחו מאוד לדעת שהביטוח שלהם כולל גם את הפרט הזה.

יתרונות ביטוח רכב און ליין

יתרון נוסף בקבלת הצעות לביטוח רכב על ידי ביטוח רכב און ליין, היא העובדה שהשיחות והאינפורמציה שתקבלו מכל סוכן ביטוח יאפשר לכם ללמוד עוד על סוגי הביטוחים ולדעת מה לשאול בחברת הביטוח הבאה. כך תוכלו להיות בטוחים שעשיתם בדיקה מקיפה ובשעת הצורך הביטוח יכסה את הכל.

ביטוח רכב און ליין מאפשר לכם לחסוך זמן רב בחיפוש, טלפונים, ואיסוף פרטים. כך, נשאר לכם את כל הזמן הדרוש לערוך השוואה אמיתית בין כל המידע אותו קיבלתם. כל ההצעות מגיעות אליכם בפירוט ובבירור וכך ההחלטה פשוטה בהרבה. בלחיצת כפתור אתם יכולים לדאוג לביטוח הרכב שלכם ולהתחיל ליהנות מהרכב, בזמן שאתם חוסכים בהוצאה החודשית על הביטוח.

ביטוח רכב און ליין
 

טופס הצעה עבור ביטח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
רכשית ביטוח רכב בתהליך און ליין הינה תהליך חדש אשר מאפשרות החברות הישירות באמצעות אתר האינטרנט שלהן. קניה כזו מעניקה למבוטח הנחה מאחר שהיא חוסכת לחברה הוצאות בהפקת הפוליסה
ביטוח רכב