אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השוואת מחירי ביטוח רכב באמצעות האינטרנט

במאמר זה נסביר כיצד ניתן לערוך השוואת ביטוח רכב באמצעות האינטרנט, מדוע חשוב לערוך השוואה מקיפה וכיצד ניתן להוזיל את תשלום דמי הביטוח.

עלות הפרמיה עבור ביטוח רכב יכולה להגיע לכמה מאות שקלים בחודש, וההבדלים בין הפוליסות יכולים להיות מהותיים. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאכן תרכשו את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורכם היא באמצעות השוואת מחירים מקיפה.

בעבר נאלצנו להתרוצץ בין חברות ביטוח שונות ומשרדים של סוכני ביטוח בטרם מצאנו את הפוליסה המתאימה לנו. פעולה זו של נסיעה למשרד, אסיפת מידע, השוואתו באופן עצמאי וחוזר חלילה, יכלה לערוך זמן רב ודרשה משאבים ואנרגיה לא מבוטלת. כיום, בעזרת פלאי האינטרנט, יש באפשרותכם לערוך השוואת מחירים מדוקדקת ומעמיקה בלי לצאת מהבית.

קיימות מספר דרכים לביצוע השוואה מקיפה עבור ביטוח רכב באמצעות האינטרנט. כיוון שהאינטרנט מאפשר לכם גישה נוחה לכל האינפורמציה הרלוונטית בנוגע לביטוח המבוקש, מומלץ להכנס לאתרים שונים של חברות וסוכני ביטוח במטרה להשוות בין הפוליסות השונות.

כמעט לכל סוכן ביטוח וחברת ביטוח כיום יש אתר אינטרנט המכיל את תאני וכיסויי הפוליסות השונות. בנוסף, ישנן מספר חברות ביטוח ישירות המאפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב ישירות דרך אתר האינטרנט שלהן. רכישה מקוונת זו יכולה בחלק מהפעמים להביא להוזלה משמעותית בעלות הפרמיה.

השוואת מחירי ביטוח רכב באמצעות האינטרנט
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
טיפ חשוב – כאשר אתם עורכים השוואה בין הפוליסות השונות עבור ביטוח רכב, זכרו לבדוק לא רק את התעריפים השונים אלא גם את התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסה. לעיתים כדאי לשלם מעט יותר בכדי בתמורה לפוליסה רחבה יותר. דרך אחרת ומומלצת לא פחות לעריכתץ השוואה מקוונת, הינה באמצעות אתרי אינטרנט המאפשרים קבלת הצעות ביטוח באמצעות מילוי טופס קצר. ישנם אתרים רבים, דוגמת אתר זה, האמפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח רכב מנציגי החברות המובילות, בחינם וללא כל התחייבות. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס קצר ותקבלו הצעות אטרקטיביות עבור ביטוח רכב עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת מחירי ביטוח רכב ניתן לעשות במחשב בבית בנחת באמצעות האינטנרט. כל מבוטח יכול לערוך השוואה על פי הפרמטרים שלו
ביטוח רכב