אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מחירי ביטוח רכב

לרוב, יש לחדש ביטוח רכב מדי שנה כיוון שהפוליסה תקפה רק למשך 12 חודשים, אלא אם כן מדובר בפוליסה חריגה. אנשים רבים מחכים לרגע האחרון כדי לחדש ביטוח רכב ויש כאלו שלגמרי שוכחים מכך עד שמתקבלת שיחת טלפון מנציג שירות של הבחברה המבטחת.

בתרחיש הגרוע ביותר, מבוטחים יכולים לגלות כי החברה המבטחת שלהם כבר גבתה מהם תשלום עבור שנת ביטוח נוספת! תמיד ניתן לחדש את הפוליסה הקיימת בשיחת טלפון קצרה, אבל אנו ממליצים לערוך כל שנה מחדש השוואת ביטוח רכב.

מחירי הפרמיה עבור ביטוח רכב הינם גמישים ומשתנים בין החברות השונות כיוון שכל חברה יכולה לקבוע את הקריטריונים שלה לחישוב העלות הסופית. חברות ביטוח וסוכנים רבים מעניקים הטבות לנהגים הרוכשים פוליסות משולבות (למשל ביטוח חובה וביטוח צד ג או ביטוח חובה וביטוח מקיף) או מספר פוליסות במקביל (ביטוח רכב וביטוח דירה וכדומה).

רכישת פוליסת ביטוח באמצעות סוכן ביטוח - באמצעות סוכן ביטוח מקצועי ואובייקטיבי, ניתן למצוא פוליסה שעונה על כל דרישות הביטוח ומתאימה לו כמו כפפה. ניתן למצוא גמישות גם במחירי הפרמיה, במיוחד אם מדובר בסוכנים מוכרים שעובדים עם חברות ביטוח גדולות. בנוסף סוכן הביטוח יכול להקטין את אחוז העמלה שלו וכך לתת הנחה נוספת במחיר.

ניתן לרכוש ביטוח רכב באמצעות סוכן ביטוח או חברת ביטוח ישירה, אך לא משנה היכן אתם מעדיפים לרכוש את הפוליסה מומלץ תמיד לערוך השוואת ביטוח רכב. ניתן לערוך השוואה באמצעות האינטרנט, ע"י קביעת פגישות אישיות עם סוכנים או פנייה לנציגי שירות של חברות ביטוח ישירות. בנוסף, ישנם אתרים רבים דוגמת אתר זה המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב בחינם וללא כל התחייבות. כל שנותר לכם לעשות כעת הוא למלא את הטופס משמאל ונציגי החברות המובילות יפנו אליכם עם הצעה מתאימה אישית עוד היום.

מחירי ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב