אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב חשמלי

בעידן של שמירה והגברת המודעות לאיכות הסביבה, וגם מטעמים כלכליים, רכישת רכב חשמלי הופכת ליותר ויותר מומלצת ומועדפת, גם בישראל. במאמר הבא נסביר כיצד לרכוש פוליסת ביטוח רכב חשמלי בדרך המשתלמת והנבונה.

מהו רכב חשמלי

המונח רכב החשמלי מתייחס גם לקולנועית, סגווי, או אופניים חשמליים, ועל כן יש להבדיל בין ביטוח רכב היברידי לבין ביטוח רכב חשמלי על כל סוגיו.
רכב חשמלי נחשב ידידותי לסביבה, זאת מעצם היותו מופעל על ידי חשמל, ולא על דלק, וכך מונע זיהום, הפוגע בשכבת האוזון. עובדה זו אף מעלה את ערכו של הרכב בשוק, מפאת מחירי הדלק שרק הולכים ומתייקרים מרגע לרגע. חברות מוכרות ובעלות שם כמו שברולט והונדה כבר יזמו רכבים הממונעים על ידי חשמל, הניתנים להטענה במספר מצומצם של תחנות ייעודיות, והרכב ההיברידי הראשון מסוג עלה זה מכבר על כבישי ישראל באמצעות חברת בטר פלייס.

למה צריך ביטוח רכב חשמלי

כאמור, רכב חשמלי הפך לכלי יעיל ונחשק על ידי כל מי שמאס בשימוש בבנזין, אם מפאת העלויות המופקעות, ואם בשל הסכנה שבשימוש בלתי מבוקר בנפט וקיומה של סביבה ירוקה. ככזה, נזקק כל בעל רכב חשמלי לביטוח רכב חשמלי מקיף, שיגן עליו מפני סכנת הגנבות, אשר שכיחותה עולה וגואה בתחום הרכבים החשמליים.
זאת ועוד, רכב חשמלי דו גלגלי, כדוגמת אופניים חשמליים, או תלת גלגלי, כגון קולנועית, אינו ממוגן, ועל כן נשקפת סכנה כפולה ומכולת על הנוהג ברכב, לרבות נוסעיו, אם ניתן להרכיבם. ככזה, ביטוח לרכב חשמלי הכולל כיסוי גבוה במקרה של תאונות, הכרחי ללא עוררין.

כיצד לרכוש פוליסת ביטוח לרכב חשמלי

היצע חברות הביטוח המציעות ביטוח לרכב חשמלי אינו רב, עם זאת, חשוב לקבל הצעות מחיר ולבצע השוואת ביטוח רכב חשמלי בטרם רכישת הפוליסה. בעמוד זה הוספנו עבורכם טופס הצעה עבור ביטוח רכב חשמלי.
מלאו את פרטיכם, ותקבלו תוך מספר דקות 4 הצעות מחיר לביטוח רכב חשמלי ממיטב חברות הביטוח. ללא התחייבות וללא עלות. לאחר מכן בחרו את ההצעה המשתלמת עבורכם, מבחינת מחיר וכיסוי שהפוליסה מעניקה.

ביטוח רכב חשמלי
 

טופס הצעה עבור ביטח רכב חשמלי

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
רכב חשמלי הינו מוצר חדש ופוליסת הביטוח שלו מיוחד יותר. רכב חשמלי אינו יכול לנוסע לאורך מחק ללא טעינה. על מנת לטעון את הרכב יש להכנס לתחנה של החברה תהליך זה מקשה על הגנבה.
ביטוח רכב