אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השוואת ביטוח רכב

מהיכן נובע הצורך בהשוואת ביטוח רכב?

פוליסת ביטוח רכב הינה הוצאה שנתית משמעותית ולמעשה אחת מההוצאות המשפחתיות השוטפות הגבוהות ביותר בתחום הרכב, אפילו יותר מעלות התחזוקה השנתית - ולכן השוואת ביטוח רכב הינה חשובה ואף הכרחית למעוניינים לחסוך כסף.

מהם פערי המחירים בין פוליסות ביטוח רכב

היום בשוק הביטוח האלמנטרי פועלות מספר חברות ביטוח ביניהן: (מגדל, הפניקס, הכשרה ביטוח, שלמה ביטוח, איילון, הראל, כלל, שומרה) ובנוסף פעלות חברות ביטוח ישירות כמו: (ביטוח ישיר, AIG, ושירביט) אלו מתחרות על הפוליסה שלך. פערי המחירים כאשר רוכשים פוליסת ביטוח מקיף וחובה ביחד יכולות להגיע לכ- 30%

כיצד עורכים השוואת ביטוח רכב

על מנת לבצע השוואה מקיפה יש לפנות לכל אחת מחברות הביטוח ולקבל הצעת מחיר מהן בכתב. לחברות הביטוח המסורתיות לא ניתן לפנות באופן ישיר אלא באמצעות סוכן ביטוח. גם כאן צריך להעזר במספר סוכנים מאחר ולכל אחד יש הסכמים שונים אל מול חברת הביטוח.

אפשרות יעילה ומהירה הרבה יותר הינה לפנות לאינטרנט, חברות מחברות הביטוח מאפשרות לקבל הצעת מחיר באתר החברה ואפילו בחברות ביטוח ישיר והפניקס ולבצע את רכישת הביטוח באתר. כל זאת לא מקל על מלאכת השוואת ביטוח מאחר וגם כאן צריך לפנות בנפרד לכל אחת מחברות הביטוח.

כיצד אתר מקיף מסייע לבצע השוואת ביטוח רכב?

באתר האינטרנט מקיף ניתן למלא טופס השוואת ביטוח רכב הכולל את פרטי הנהג וכלי הרכב. פרטים אלה נשלחים באופן מידי לארבע סוכני ביטוח או חברות ביטוח ואלה חוזרות לגולש עם הצעת מחיר מותאמת אישית בשיחת טלפון. כאן התחרות הינה אמיתית כל אחד מהמציעים יודע שהפרטים נשלחו לעוד שלושה גופים אשר מתחרים על האפשרות לבטח אותך.

השוואת ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב