אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

תנאי תשלום לפוליסת ביטוח רכב

לאחר שבחרתם ביטוח רכב והחלטתם היכן לרכוש את הפוליסה, נותר לכם לבחור את תנאי תשלום הפרמיה (דמי ביטוח). פוליסת ביטוח רכב מעניקה כיסוי למשך שנה שלמה, ולכן הגיוני לפרוס את התשלומים לאורך כל אותה שנה. באופן זה תוכלו לשלם את הפרמיה על בסיסי חודשי.

במידה והינכם רוכשים ביטוח רכב מקיף וביטוח חובה ביחד לרכב חדש זו עשויה להיות הוצאה משמעותית עבור משפחה ממוצעת ולכן פריסת התשלומים תקל עליכם את התשלום. במידה ותנאי תשלום נוחים מהווים תנאי לרכישת פוליסה בידקו זאת עוד בשלב סקר המחירים וכך תנאי התשלומים יכולים להיות כחלק מהמשא ומתן.

מהם תנאי התשלום המקובלים לפוליסת ביטוח רכב?

ראשית תנאי התשלומים משתנים בין פוליסת ביטח חובה למקיף. בפוליסת ביטוח מקיף תקבלו את תנאי התשלום הנוחים ביותר. לרוב מציעות חברות הביטוח למשלמים בכרטיס אשראי שמונה תשלומים ללא ריבית וללא הצמדה.

למעשה כאשר משלמים בתשלום אחד לא מקבלים הנחה. חברות הביטוח הישירות מציעות לעיתים מספר תשלומים רב יותר. פריסת התשלומים נוחה ומאפשרת לחלק את התשלום על פני השנה ויש כאן הגיון כלכלי מפני שהוא הוצאה חודשית. כך תוכלו גם למעשה למדוד כמה עולה לכם הרכב כל חודש.

השוואת תנאי תשלום בפוליסת ביטוח רכב

אם אתם מחפשים פוליסת ביטוח רכב, וכבר יודעים מה אתם רוצים, נותר לכם רק למצוא את המחיר האטרקטיבי בתנאי תשלום נוחים. ביטוח רכב השוואת מחירים היא הדרך הנוחה והמהירה ביותר למצוא פוליסה משתלמת בעלת תנאים וכיסויים מתאימים. מלאו טופס הצעה באתר מקיף וקבלו 4 הצעות לביטוח רכב מחברות ביטוח ישירות וסוכני ביטוח מובילים. אתם בחורים את הפוליסה המתאימה לכם ללא כל התחייבות.

תנאי תשלום לפוליסת ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב