אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב בשרון

מהי פוליסת ביטוח רכב בשרון, האם יש הבדלים בין פוליסה זו לפוליסות ביטוח רכב בדרום או במרכז, וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה? על שאלות אלו ועוד ננסה לענות במאמר זה. ביטוח רכב בשרון הינו ביטוח ייחודי עבור תושבי השרון אשר מתחשב במיקום הגיאוגרפי שלהם בעת חישוב גובה הפרמיה אזורים בשרון יכולים להיות: הרצליה, כפר סבא, רעננה, הוד השרון, רמת השרון, נתניה וכו'. כידוע, גובה הפרמיה (דמי ביטוח) נקבע בהתאם למאפייני הרכב ומאפייני הנהג - מאפייני הרכב הם סוג, דגם שווי, מיגונים, הימצאות כריות אוויר וכדומה. מאפייני הנהג הם גיל, מין, היסטוריה של תביעות בשלוש שנים וגם מיקום גיאוגרפים.

מדוע מתחשבים במיקום גיאוגרפי בעת קביעת הפרמיה: הסיבה שחברות הביטוח מבקשות לדעת פרטים אישיים כמו מין הנהג, גיל ומיקום מגוריו היא שכך הם יכולים להעריך את מידת הסיכון של הרכב ולקבוע בהתאם את גובה התשלום עבור פוליסת ביטוח רכב. דמיינו למשל דירה הממוקמת באזור מוכה רעידות אדמה לעומת דירה הנמצאת באזור שקט - מן הסתם בעלי הדירה שממוקמת באזור מסוכן יותר ייאלצו לשלם פרמיה גובהה במיוחד עבור ביטוח דירה, ולכן גם בעלי רכבים הממוקמים באזור בעל רמת פשיעה גבוהה יאלצו לשלם יותר מתושבים המתגוררים באזורים שקטים ובטוחים יחסית.

כיצד קובעים אם אזור מסויים הוא בטוח או מסוכן? לחברות הביטוח השונות מערך סטטיסטי מיוחד האחראי בין היתר על חישוב ולמידת הסיכון הכרוך בביטוח אזורים מסויימים. ניתן למצוא מידע סטטיסטי דרך המשטרה וללמוד כמה גניבות ופריצות יש באזור מסויים לעומת אזור אחר. זו הסיבה למשל שחברת ביטוח מסויימת החליטה שלא למכור ביטוח רכב לבעלי רכבים בכפר יונה. להרחבה בנושא זה ראו חברות ביטוח לא מבטחות רכבים בכפר יונה.

בכדי לדעת מהי גובה הפרמיה שתתבקשו לשלם עבור ביטוח רכב בשרון עליכם לפנות למספר חברות וסוכני ביטוח רכב ולערוך השוואה ביניהם. ייתכן כי חברה מסויימת תחליט שהאזור מהווה סיכון פוטנציאלי בשל מכת גניבות באזור ושחברה אחרת תחשוב שמדובר באזור בטוח למדי - רק באמצעות עריכת השוואה תוכלו למצוא את החברה בתעניק לכם ביטוח רכב איכותי ומשתלם בהתאם למקום מגוריכם.

ביטוח רכב בשרון
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב