אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב דיזל

מחפש ביטוח רכב דיזל לרכב בעל מנוע מסוג זה? ביטוח רכב דיזל אינו שונה מפוליסת ביטוח רכב בנזין או מכל ביטוח רכב אחר. סוג הדלק אינו משפיע על הכיסוי הביטוחי הניתן ע"י החברה המבטחת.

מהו מנוע דיזל?

מנוע דיזל הוא מנוע בעירה פנימית בוכנאי, שבו הדלק נשרף כתוצאה ממגעו באוויר הדחוס והחם הנמצא בצילינדר ולא על ידי ניצוץ חשמלי שמופק מפלג כמו במנוע בנזין. לדיזל יש יעילות אנרגטית גבוהה מזאת של בנזין ולכן רכבי דיזל חסכוניים יותר מצד שני הביצועים שמפיק מנוע דיזל נכוחים ממנוע בנזין.

פוליסת ביטוח רכב מקיף לדיזל

כמו שהוזכר בתחילת המאמר פוליסת ביטוח רכב תקנית זהה למנוע בערה פנימית כמו דיזל ובנזין. מחיר הפרמיה מושפע מנח המנוע ולא מסוגו. גם ביטוח רכב חובה וגם ביטוח צד ג אינם מושפעים מסוג המנוע.

עריכת השוואת מחירי ביטוח רכב לדיזל

הצעת מחיר עבור ביטוח רכב לדיזל ניתן לקבל אצל כל אחד מסוכני הביטוח המורשים ובנוסף מחברות הביטוח הישירות כמו AIG, שירביט וביטוח ישיר. כאן באתר מקיף אנו מציעים לקבל 4 הצעות מחיר ישירות לטלפון וזאת לאחר מילוי טופס הצעה פשוט וקצר. בטופס יש למלא את מאפייני הנהג כמו, גיל והיסטוריה של תביעות ואת סוג הרכב.

הצעות מחיר לפוליסת ביטוח רכב דיזל יגיעו אליך באמצעות נציגי חברות וסוכני הביטוח. אתה בוחר את הפוליסה המתאימה לך על פי הקריטריונים שלך. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות. באמצעות תהליך זה אתה חוסך זמן וכסף במרדף אחר קבלת הצעות מחיר.

להרחבה בנושא מנוע בעירה פנימית ומנוע חשמלי - יתרונות וחסרונות - ראו מאמר ביטוח רכב היברידי.

ביטוח רכב דיזל
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב דיזל