אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב השוואת מחירים

במאמר ביטוח רכב השוואת מחירים נסביר מדוע חשבו לערוך השוואת מחיר עבור ביטוח רכב וכיצד ניתן לבצע השוואה מקיפה במהירות וביעילות.

רכישת רכב היא הוצאה לא קטנה אליה מצטרפים הוצאות נלוות רבות, כשהיקרה והחשובה בינהן היא פוליסת ביטוח רכב. ביטוח רכב מגן על ההשקעה הכספית שלנו ומוודא שגם במקרה שנגרם נזק לרכב או לרכוש לא נפסיד את כספינו. הביטוח מעניק כיסוי במקרה שנגרם נזק לרכוש (ביטוח צד ג וביטוח מקיף) וגם במקרה של נזק גופני (ביטוח חובה).

ניתן לרכוש ביטוח רכב באמצעות חברות ביטוח ישירות או אצל סוכני ביטוח, כאשר לכל אחד יתרונות משלו. כל חברה וכל סוכן יכול לשווק פוליסה מעו שונה הן מבחינת המחיר והן מבחינת הכיסויים והתנאים הכלולים בה. אם ברצונכם למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלכם ובמחיר משתלם - עליכם לערוך השוואת מחירים.

ביטוח רכב השוואת מחירים - כיצד לערוך השוואה מקיפה: ישנן מספר דרכים לערוך השוואה עבור ביטוח רכב. בעבר נהגו לתאם פגישות עם סוכני ביטוח ולנסוע מסוכנות אחת לשנייה בניסיון לאסוף כמה שיותר אינפורמציה רלוונטית. כמובן שנסיעה ושיטוט בין סוכנים היא פעולה הלוקחת זמן רב ובסופו של דבר גם כסף.

בשנים האחרונות קמו חברות ביטוח רכב ישירות המשווקות פוליסות ביטוח רכב באופן ישיר לצרכן ומוותרות בכך על שירות הסוכן. ניתן לרכוש ביטוח רכב אופן טלפוני ע"י שיחה עם נציג מכירות, אך הבעיה בעניין זה היא שלנציג השירות של החברה לא תמיד יש את הידע המקיף של סוכן הביטוח.

ביטוח רכב השוואת מחירים
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 

אז מהי הדרך הטובה ביותר לערוך השוואת מחירים? ללא ספק, הדרך המהירה ביותר היא באמצעות האינטרנט. ניתן לקרוא מידע רב אודות פוליסות ביטוח רכב באתרי החברות והסוכנויות. בנוסף לנוסח הפוליסות השונות, ניתן לבדוק גם מחירים, להתייעץ בפורמים מקצועיים ולהשוות מחירים מבלי לצאת מהבית. בנוסף, ישנם אתרים רבים המאפשרים לכם לקבל הצעות מחיר בחינם וללא התחייבות דוגמת אתר מקיף. אתר זה מאפשר לכם לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב מנציגי החברות והסוכנויות המובילות. מלאו את הטופס משמאל ואנו נוודא שהחברות המובילות ייפנו אליכם עוד היום.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
 
ביטוח רכב השוואת מחירים