אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

טיפים בנושא ביטוח רכב

אף אחד לא אוהב להרגיש "פרייר", ורכישת פוליסת ביטוח רכב במחיר מופקע, או ללא כיסוי הולם, עלולה לגרום לתחושה כזו. במאמר הבא נציג לפניכם מספר טיפים בנושא ביטוח רכב, בכדי שתמנעו ממצבים של בורות או חוסר וודאות, שיקשו עליכם את הבחירה הנאותה.

טיפ מספר 1: לעולם אל תחכו לרגע האחרון לחידוש פוליסת ביטוח רכב

דחיה והימנעות מקבלת החלטות מביאה לתחושת לחץ ובחירה משיקולים מוטעים, כגון היעדר זמן. אל תמתינו למועד פקיעת פוליסת ביטוח הרכב בכדי לברר הצעות מחיר מחברות הביטוח. עשו זאת בשלווה ובנחת, חודש וחצי לפחות לפני תום תוקפה של הפוליסה. סוכנויות ביטוח רכבות מנצלות את עצלנותו של הצרכן לחפש אחר מבצעים בשדות זרים, וישמחו להציע מחיר גבוה מהרגיל, בידיעה שהצד השני ממהר לסגור או לחדש את הפוליסה, באותו מקום בו היה מבוטח בשנה האחרונה, רק משום שאין לו פנאי לבדוק הצעות מחיר ולערוך השוואת מחירים.

טיפ מספר 2: השוואת מחירי ביטוח רכב

אמצו לכם שיטה שמבטיחה תוצאות מרביות; השוואת מחירי ביטוח רכב בין ארבע עד חמש חברות ביטוח שונות תיתן לכם פרספקטיבה רחבה לגבי עליות הפוליסה בסביבתכם. כיום ניתן לערוך השוואה בתוך זמן קצר ביותר, וללא צורך במיקוח וניהול משא ומתן מול נציג חברה כזו או אחרת. אתרי האינטרנט משופעים במחשבוני ביטוח רכב, ואף מאפשרים בחלקם רכישת פוליסה ישירות באתר החברה, או השארת פרטי התקשרות, על מנת שמספר נציגויות יחזרו אליכם במגוון הצעות מחיר אטרקטיביות. מרגע שהמוכרן מודע לעובדה שקיבלת כבר הצעת מחיר לביטוח רכב מחברה מתחרה, סביר להניח שיעלה מעל ומעבר, על מנת להשוות את ההצעה, אם לא להתעלות עליה, ולכן ההשוואה היא כ"קלף מנצח" בידיו של הצרכן, בעיקר בעולם תחרותי כל כך, כשל חברות הביטוח.

טיפ מספר 3: בחינת היקף הפוליסה

בכל הנוגע לפוליסת ביטוח חובה, אין הרבה מה להתגמש ולבחון, המחירים והכיסויים בפוליסה ברורים ונהירים, ואף מוגדרים במחשבון ביטוח חובה באתר המפקח על הביטוח בישראל. לעומת זאת, היקפן של פוליסות ביטוח מקיף או צד ג', ניתנות לשינויים ולבידול באופן הכיסויים וגובה ההשתתפות העצמית של המבוטח וחברת הביטוח, בכל מקרה ומקרה. חשוב לוודא כי ביטוח הרכב מתייחס לגילו של הנהג, לאורח חייו, וישרת נאמנה את המבוטח בעת הצורך. בשל התחרות בין חברות הביטוח, תוכלו לדרוש שירותים נלווים, כדוגמת שירותי גרירה ואפילו החלפת צמיג במקרה של תקר, ללא כל תוספת מחיר. כל נהג יגע לבחון אילו שירותים נחוצים לו באופן אישי, אך רצוי שלא להתפשר על תנאים בסיסיים כמו טיפולי מוסך מורשה, וגובה ההשתתפות העצמית שתשלמו בפגיעה טוטלית ברכב, וכיוצא בזה.

טיפים לביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
נהג בזהירות חסוך בדלק מנע תאונות וכף תקטין את עלות הביטוח.
ביטוח רכב