אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כיצד להשיג את רכב חלומותיך

בכל אחד מאיתנו מקנן החלום לנהוג ברכב מיוחד, זהו חלום ילדות, רכב בעל אישיות ותשוקה רכב ספורט או יוקרה. אנו חולמים על רכב מיוחד בין אם זו פורשה 911, פרארי אדומה או אסטון מרטין DB7 כסופה כמו בסרטים של ג'ינס בונד כשהתבגרנו זנחנו את החלומות בעיקר בגלל שלרובנו אין מספיק ממון וגם בגלל שהפכנו יותר פרקטים והקשבנו ליותר מידי עצות שאמרו לנו שהרכב אוכל הרבה דלק, ביטוח רכב הינו הוצאה מאוד גדולה ואין הרבה מקום במושב האחורי.

אני רוצה לחזור ולהתמקד בבעיה הראשונה, התקציבית, הבעיה בארצנו הקטנה והנפלאה הינה הכמות המצמצמת של רכבים אקזוטים אותה ניתן לספור על יד אחת. בעיה זו נבע בין השאר מהסיבה הפשוטה שלא ייבאו רכבים אלו לארץ ואת חלקם עדיין לא מייבאים. בפני אדם המעוניין לרכוש רכב כזה עומדת האפשרות לקנות רכב חדש מהיבואן ותמורה למכור את הבית או לנסות למצוא רכב משומש וגם אז למכור רק חצי בית מאחר שבגלל העדר התחרות המחירים מאוד גבוהים.

מה הפתרון הפתרון נמצא באתרי האינטרנט למכירה פומבית שהבולט ביניהם הוא ebay באמצעות אתר זה ניתן לקנות במכירה פומבית אלקטרונית כל מוצר מעכבר להר או מסוברו משפחתית ב 1000$ ועד פרארי חדשה בחצי מיליון דולר. לנו יש חלום בראש, רכב אקזוטי ואותנו עדיין לא מעניין ביטוח רכב וצריכת דלק המטרה למצוא רכב אקזוטי במחיר של רכב משפחתי חדש בארץ הקודש.

רכב משפחתי עולה בארץ בממוצע 35,000$ לפני אגרות ביטוח רכב וכו'. אני מצאתי את רכב חלומותיי פורשה 911 קררה עם גג נפתח בצבע לבן שנת 1987, אומנם זהו אותו שנתון כמו הגולף הראשונה שרכשתי כאשר השתחררתי מהצבא לפני 17 שנים אבל זהו רכב חלומותי.

ביטוח רכב חינם לשלושה ימים חינם בדואר ישראל
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
נכון, זוהי רק תחילת הדרך עכשיו צריך לקנות את הרכב ולבצע הערבת כסף נכבדה להוביל את הרכב באמצעות אוניה לנמל אשדוד לרכוש ביטוח מטען, לשלם מיסים להעביר את הרכב טסט לרכוש ביטוח רכב ואני בטוח שאי אפשר לקנות ביטוח רכב מקיף ואז להשוויץ עם הרכב ברחובות תל אביב. אז איך פוטרים את כל הבעיות. ראשית לגבי העברת סכומי הכסף, קיימות מספר דרכים לבצע זאת ועל כך אפשר לקרוא באתר ebay בנוסף האתר באמצעות גולשיו נותן דירוג לכל אחד מהסוחרים באתר כולל חוות דעת של קונים קודמים ובאמצעות זאת ניתן לנסות לוודא שהמוכר אמין לגבי הובלת הרכב ורכישת ביטוח לצורך ההובלה קיימות מספר חברות שילוח בינלאומיות שיעשו את עבודה עבורכם כמובן שלא תצטרכו להשיט את הרכב החדש משומש על חסכה עד לחופה את תל אביב.

רישוי זו בעיה שטרם התייחסנו אליה כל מדינה מגדירה את חוקי התקינה באופן פרטני אך משנת 2007 בהתאם להוראה של משרד התחבורה הצטרפה מדינת ישראל למדינות אירופה ואימצה את ההגדרות התקינה הנהוגות באיחוד האירופאי כתוצאה מהסכם זה שונו הגדרות התקינה בישראל ואיתם גם הגדרות לרישוי רכב. היום ניתן לייבא רכב ממדינה ארופאית אשר נכללת בהסכם זה ולהעלות אותו לכביש בישראל ללא צורך בשינוי מכני. כל שנשאר הוא לרכוש ביטוח רכב ולהתחיל לנהוג ברכב המיוחד שהופך מייד כמובן לרכב נדיר בכבישי ישראל. הגשמת החלום אני מצאתי את רכב חלומותי, עכשיו מה איתך? נכון שמאמר זה נתן מידע רק על קצה המזלג ועיקרו היה גירוי התאבון והצגת האפשרויות למציאת רכב מעניין במחיר סביר מעבר לים. אני יודע שלא פרסתי בפניכם את על הפתרונות הבירוקרטים אבל זה כבר לא כייף.

הבירוקרטיה מסובכת יקרה ומעיקה אבל עבור מי שבאמת רוצה רכב מיוחד, אני בטח שלאחר שמצא את הרכב הזה הבירוקרטיה היא רק משוכה אחרונה אותה ניתן יהיה לעבור עם קצת מאמץ במהרה. עכשיו נשאר רק לחלום ולחפש בנתיים באמצעות העכבר והמקלדת את הרכב המתאים והצבע המתאים עם מקסימום כוחות סוס ועד אז כל אחד מאיתנו יחזור לסובארו, מיצובישי פורד פוקוס בעלות הארבע דלתות, שמקרה הטוב קיבל מהעבודה, לעמוד בפקקים ולהמשיך לקנא כאשר חולפת על פנינו פורשה חדשה או מרצדס מהירה. ואם המידע כאן מדגדג לך באצבעות אולי יהיה לך זיק של יזמות ותתחיל לייבא רכבים מיוחדים לארץ וכך תהפוך אהבה לתחביב.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב