אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

פוליסת ביטוח רכב - פיצוי בעת תביעה

נניח שרכשנו פוליסת ביטוח רכב מקיף עבור הרכב החדש שלנו לאחר כמה חודשים של נהיגה זהירה ביצענו תאונה קלה תוך גרימת נזק בינוני לרכב שלנו ולרכב נוסף. תאונה הדרכים הייתה באשמתנו, כמו תאונות רבות, חוסר של תשומת לב, הרכב שלפנינו האט לפני רמזור ואנו פגענו בו מאחר. לנוסעים בשני הרכבים לא נגרם נזק.

אך למרכב הזנק נגרם נזק לא מבוטל החלפנו פרטים וגררנו את הרכב. בעצה עם חבר בחרתם לפנות למוסדר מורשה שאינו נמצא ברשימת מוסכי ההסדר. עד כאן כל טוב ויפה ומכאן מתחילה ההתכתבות עם חברת הביטוח. הודעת לחברת הביטוח על התאונה ומסרתם על כל הפרטים והמסמכים הנדרשים וסכום תביעת הביטוח נקבע לאחר הערכת שמאי על סכום 80,000 ש"ח. מכאן טורה של חברת הביטוח, חברת הביטוח פנתה אליכם והציעה פיצוי עבור 55,000 ש"ח למה? ככה.

חברות ביטוח הינם גופים גדולים שעובדים על מספרים גדולים, חברת הביטוח מנסה לפעות ביעילות על מנת לסיים את התביעה בזמן הקצר ביותר וקבוע את סכום הפיצוי המגיע מפוליסת ביטוח רכב על הנמוך ביותר, כמו כל חברה כלכלית.

חברת הביטוח גם יודעת שאתם אנשים פרקטים, עובדים ועסוקים ואינכם עורכי דין ואין לכם המון זמן פנוי בהתכתבות על חברת ביטוח ובקריאת כל האותיות הקטנות בפוליסת ביטוח רכב שרכשתם ואולי אפילו לא שמרתם אותה לאחר הרכישה.

כטיבו של משא ומתן במבטחת מציע פיצוי שהוא נמוך מהפיצוי שבקשתם אפילו אם הוא זה שמגיע לכם מתוקף פוליסת ביטוח רכב מקיף וזאת מתך נקודת הנחה כי למבוטח אין את הכלים והאנרגיה להתמודד עם חברת הביטוח.

פוליסת ביטוח רכב - פיצוי בעת תביעה
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
לשכור עורך דין טוב עולה רבה כסף ואם נקזז את עלות עורך דין מהסכום אותו תבענו נקבל את הסכום אותו מציע חברת הביטוח לכן מבוטחים רבים מעדיפים להתפשר ולקחת את הסכום המוצע. פוליסת ביטוח רכב שלעצמה אינה מבטיחה כי תקבלו את הפיצוי המגיע לכם, זה למעשה חוזה בין חברה לאדם פרטי שלאחרון לרוב את המשאבים להתמודד במקרה של אי עמידה בחוזה.

לפני רכישת פוליסת ביטוח רכב מקיף מומלץ לבצע השוואה בין איכות השירות שמעניקה כל חזרה וכיצד היא מטפלת בתביעות הביטוח שלה. עד שיפורסם מדד אוביקטיבי כזה על ידי משרד האוצר יהיה קשה לפרט למצוא תשובות טובות לשאלות האלה. מה שאפשר לעשות זה להתייעץ על המכרים שלכם ולשאול אותם על ההתנסויות שלהם מול חברות הביטוח במקרה של תביעת ביטוח רכב. אפשרות נוספת היא לרכוש פוליסת ביטוח רכב באמצעות סוכן ביטוח אמין ומוכר. חשוב לזכור שלא רק המחיר הוא פרמטר להשוואה.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב
השוואת ביטוח רכב הינה אמצעי לחסוך בעלות הפוליסה, יחד עם זאת תהליך קבלת ההצעות באמצעות הטלפון הינו ארוך ואיטי. חברות הביטוח הישירות מאפשרות לקבל הצעת מחיר באמצעות אתרי האינטרנט שלהן.
ביטוח רכב