אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

דרכים להוזלת פוליסת ביטוח רכב

במאמר זה נסביר אלו תנאים וכיסויים כלולים בפוליסת ביטוח רכב וכיצד ניתן להוזיל את הפרמיה. ביטוח רכב מתחלק לשלושה ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. כל ביטוח מעניק כיסוי בעבור מגוון שונה של נזקים, בין אם מדובר בנזקי גוף (ביטוח חובה) או נזקי רכוש (ביטוח צד ג וביטוח מקיף).

הפרמיה עבור ביטוח רכב מחושבת בהתאם למאפייני הרכב (נפח מנוע, כריות אוויר, דגם, יצרן ושנת ייצור) ומאפייני הנהג (גיל, מין והיסטוריה קודמת של תביעות). כמו כן, לחישוב הסופי נוספים דמי השתתפות העצמית כך שעלות הפרמיה יכולה להגיע לכמה מאות שקלים בחודש, בהתאם לסוג הפוליסה.

ביטוח רכב נחשב לאחד הביטוחים החשובים ביותר, ועל כן הוא גם אחד הפופולריים. בשל הביקוש הרב הקיים בארץ עבור ביטוח רכב, חברות וסוכני ביטוח רבים מציעים הנחות ומבצעים במטרה להשיג יותר לקוחות. תחרות זו יכולה להביא להוזלת מחירים אם רק יודעים איפה לחפש. איגדנו למענכם מספר דרכים להוזלת פוליסת ביטוח רכב.

הנחות בפוליסות ביטוח רכב לנהגים זהירים

– הפרמיה עבור ביטוח רכב נקבעת בהתאם למידת הסיכון הפוטנציאלי של המבוטח. ככל שהנהג יחשב פזיז יותר הוא יתבקש לשאת בעלות פרמיה גבוהה יותר מנהג זהיר. שיטה זו למעשה מתגמלת נהגים זהירים.

רוב חברות הביטוח מציעים פוליסות ביטוח רכב מוזלות לנהגים ותיקים ללא היסטוריה קודמת שלך תביעות. כדאי תמיד לבדוק מול חברת הביטוח שלכם לאלו הטבות בדיוק, אם בכלל, אתם זכאים במסגרת הפוליסה.

דרכים להוזלת פוליסת ביטוח רכב
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 

הנחות בפוליסת ביטוח רכב לנשים

– כאמור, חברות הביטוח מחליטות את מי מהנהגים לתגמל בהתאם להשתייכותם לקבוצת סיכון מסויימת. מנתונים סטטיסטים בשנים האחרונות עולה כי נשים משתתפות בפחות תאונות מגברים, ולכן החליטו בחלק מחברות הביטוח להכין פוליסת ביטוח רכב המותאמת להן אישית. הפרמיה בפוליסת ביטוח רכב לנשים מעניקה עד 35% הנחה ביחס לפרמיה של גברים בעלי נתונים זהים. בכדי לרכוש ביטוח רכב לנשים הנהגת צריכה להיות נהגת יחידה או עיקרית ברכב, ועליה לעמוד בתנאים המקדימים של חברת הביטוח.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב בעת רכישה משולבת

– חלק מחברות הביטוח וסוכני הביטוח מעניקים הנחה משמעותית עבור הרוכשים שני ביטוחי רכב במקביל- ביטוח חובה ביחד עם ביטוח צד ג או ביטוח חובה ביחד עם ביטוח מקיף. כיוון שהאינטרס של חברות וסוכני הביטוח הוא למכור כמה שיותר פוליסות, הם מבקשים לדרבן לרכישת תוספות וביטוחים משולבים. בעת רכישת פוליסת ביטוח רכב משלובת, אל תתביישו לבקש הנחה מסוכן או נציג הביטוח.

הנחות בפוליסת ביטוח רכב בעת רכישה מקוונת באינטרנט

– ישנן מספר חברות ביטוח ישירות המאפשרות רכישה מקוונת של פוליסת ביטוח רכב באינטרנט. כל אחד יכול לגלוש באינטרנט בכל זמן ומכל מקום, לקרוא את הפוליסה על בוריה ולרכוש את הביטוח המועדף עבורו. כדי לעודד עוד ועוד נהגים לבצע רכישה מקוונת, חברות ביטוח ישירות אלו מציעות מגוון הנחות והטבות עבור רכישת ביטוח רכב באינטרנט. כנסו לאתרי החברות ובדקו מאלו הנחות והטבות באפשרותכם להנות.

עריכת השוואת מחירים עבור ביטוח רכב

ביטוח רכב השוואת מחירים – באמצעות עריכת השוואה בין מספר סוכני ביטוח וחברות ביטוח ישירות אתם יכולים לודא כי אכן תרכשו את הפוליסה הטובה והמשתלמת עבורכם. רק באמצעות השואת מחירים אתם יכולים להבטיח לעצמכם שהפוליסה שתרכשו אכן מכילה את כל הכיסויים הדרושים לכם, ובמחיר המשתלם ביותר. זכרו לבדוק לא רק את המחירים השונים אלא גם את התנאים והכיסויים השונים בפוליסה. ישנם מספר אתרי אינטרנט, דוגמת אתר זה, המאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח רכב, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר טלפוני עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב