אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

כתבי שירות בפוליסת ביטוח רכב

במאמר זה נעסוק במספר שאלות בנושא כתבי שירות בפוליסת ביטוח רכב: מהם כתבי שירות, למי הם מתאימים וכיצד הם משפיעים על עלות הפרמיה. שימו לב - כתבי השירות יכולים להשתנות בין חברות ביטוח אחת לשנייה ותמיד יש לבדוק אלו כיסויים ותנאים בדיוק כלולים בפוליסה.

בתחום ביטוח רכב קיימים שלושה ביטוחים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג וביטוח מקיף. כל אחד מהביטוחים מורכב מפוליסה אחרת אשר מקנה כיסויים שונים עבור המבוטח. ביטוח חובה מעניק כיסוי רק במקרה של פגיעה פיזית בנהג, נוסעיו, נהגים אחרים והולכי רגל. ביטוח צד ג וביטוח מקיף מעניקים כיסוי רק במקרה של פגיעה ברכב ורכוש.

בעת רכישת הפוליסה, חברת הביטוח מחוייבת לידע אתכם אלו כיסויים אינם נכללים בפוליסה, בכדי שתוכלו להוסיף אותם במידת הצורך. ניתן להרחיב את הפוליסה ע"י רכישת כתבי שירות עבור ביטוח צד ג וביטוח מקיף. כתבי שירות הם למעשה הרחבות ותוספות לפוליסה הבסיסית.

כתבי שירות עבור ביטוח צד ג:

  • שירותי דרך וגרירה למקרה של תאונה או תקלה ברכב
  • כיסוי שבר שמשות מכל סיבה, ללא חיוב דמי השתתפות עצמית
  • טיפול בתביעות צד ג (במקרה שנגרם נזק ע"י נהג לא מבוטח, חברת הביטוח תתבע אותו במקומנו)
  • ביטוח לארבעה ימים, מתאים במיוחד לחיילים בחופשה

כתבי שירות בפוליסת ביטוח רכב


כתבי שירות עבור ביטוח מקיף (בנוסף לכל ההרחבות שהוזכרו בביטוח צד ג):

 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
  • קבלת רכב חלופי במקרה שהרכב נהרס או נגנב
  • החלפת רכב שנהרס בתאונה (טוטל לוס) ברכב חדש, כל עוד מדובר בדגם משנת הייצור הנוכחית
  • החלפת רדיו דיסק בחדש במקרה של גניבה
למרות שכתבי השירות אינם כלולים בפוליסה, וצירופם מחייב את ייקור הפרמיה - כדאי לשקול בחיוב את דבר הוספתם במידת הצורך. לעיתים עדיף לשלם מעט יותר על מנת שנוכל לזכות בכיסוי המקיף ביותר עבור הרכב. במידה ואינכם מעוניינים לרכוש תוספות והרחבות לפוליסה במסגרת כתבי שירות, יש באפשרותכם לוותר על אופציה זו, ואף לבטל כיסויים קיימים אשר אין לכם צורך בהם. ע"י צמצום הפוליסה ניתן להוזיל את הפרמיה, אך כמובן שיש לבחון כל מקרה לגופו.

בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח רכב והאם לשלב כתבי שירות בפוליסה, זכרו לערוך השוואה מקיפה בין חברות הביטוח השונות. ביטוח רכב השוואת מחירים היא הדרך הטובה ביותר לודא שאכן תרכשו את הביטוח השלם והטוב ביותר עבורכם. כאן באתר מקיף, אנו מאפשרים לכם לקבל 4 הצעות עבור ביטוח רכב מנציגי החברות המובילות, בחינם וללא התחייבות. מלאו טופס קצר ופשוט ותוכלו לקבל הצעות משתלמות עבור ביטוח רכב עוד היום.
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב