אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

פרסום עבור ביטוח רכב בדואר ישראל

ביטוח רכב עושים בדואר! - זה המסר השיווקי אשר מלווה את תוכנית הבוקר של שי ודרור. במהלך התוכנית המצחיקה מועבר מסר שיווקי על פיו הכי משתלם לעשות ביטוח רכב בדואר.

אצל מי נרכש הביטוח?

ביטוח רכב בדואר משווק באמצעות סוכנות הביטוח הותיקה מזרח, הפוליסה נמכרת בסניפי הדואר ובכך נהפכת נגישה לציבור הרכב. למעשה הדואר מתפקד כמעין סניף של סוכנות הביטוח מזרח. את הקניה ניתן לבצע בדואר, יחד עם זאת לקבלת שירות בנושאי תביעה, ביטוח פוליסה והחלפה יש לפנות למשרדי הסוכנות עצמה.

כיצד זה עובד?

סוכנות מזרח מוכרת ביטוח לרכב, ביטוח מקיף, ביטוח חובה וביטוח צד ג של רוב חברות הביטוח בישראל. הסוכנות מאתרת את ההצעה הכי כדאית מבין חברות הביטוח עימם היא עובד ומציע אותה ללקוח.

ביטוח רכב בדואר למי זה טוב?

היום קיימים אתרי אינטרנט כדוגמת אתר מקיף אשר מאפשרים לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב באינטרנט ללא צורך לצאת מהבית בנוסף ניתן לגלוש לחלק מאתרי חברות הביטוח ולקבל הצעת מחיר ואף לבצע רכישה. בעלי רכבים אשר אינם עושים שימוש באינטרנט ובכל זאת מעוניינים לבצע השוואת מחירים יכולים לקבל את השירות הזה בדואר.

הקרבה לאזור המגורים והיכולת לקבל שירות אישי הינה היתרון כאן. יתרון נוסף בשיתוף הפעולה בין הדואר לסוכנות ביטוח הוא היכולת לרכוש ביטוח רכב מייד לאחר העברת הבעלות והכול מקום אחד. מאחר והעברת בעלות מבוצעת בסניף הדואר ומיד לאחריה יש צורך לרכוש פוליסת ביטוח הנוחות שבקרבה ובמידיות הינה יתרון משמעותי.

השוואת מחירי ביטוח רכב הינה חשובה, בין אם תבחרו לרכוש ביטוח רכב בדואר, או אצל סוכן מוכר וותיק, בצעו השוואת מחירים כיוון שקיימים פערים משמעותיים בגובה הפרמיה. ניתן לערוך השוואה באמצעות אתרי אינטרנט שונים, דוגמת אתר זה, המאפשר לקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב בדואר בקלות וללא כל התחייבות. מלאו את הטופס משמאל ונציגי החברות המובילות בארץ ייפנו אליכם עם הצעה אטרקטיבית עוד היום.

פרסום עבור ביטוח רכב בדואר ישראל
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב