אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב עושים בדואר

חברת דואר ישראל יצאה בימים האחרונים במסע פרסום בשם "ביטוח רכב עושים בדואר". הקמפיין מציג את האפשרות לרכוש פוליסת ביטוח רכב בדואר באמצעות מערכת ממוחשבת. פוליסת הביטוח נמכרת על ידי חברת הביטוח מזרח בעמדה ממוחשבת המאפשרת לבצע השוואת מחיר בין מספר חברות ביטוח.

אז האם פוליסת ביטוח רכב עושים בדואר?

היתרון הבולט הוא הזמינות והנוחות נכנסים לסניף הדואר ויוצאים עם פוליסה ביד ללא צורך להתקשר ולהמתין ולאחר קבלת תעודה החובה לגשת שוב לסניף הדואר לשלם. היום אפשר לקבל הלוואה עבור מימון לרכב בסניף הדואר לצד תהליך העברת בעלות אז באותה ההזדמנות ניתן לרכוש גם פוליסת ביטוח רכב. זו מהפכה בשירות, צריך רק מכון בדיקת רכב ליד כל סניף ואז החיים שלנו יהיו קלים יותר.

החסרות הינם הפתרונות שמציעות חברות הביטוח באפיקים הישירים ובעיקר באינטרנט. היום חלק מחברות הביטוח המסורתיות הצטרפו לחברות הביטוח הישירות והן מאפשרות לגולש לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב באתר האינטרנט שלהן ואפילו להפיק פוליסה.

ביטוח עושים באינטרנט

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח רכב באתר האינטרנט ישירות מחברות הביטוח הישירות, בכל עשה בכל מקום ללא סוכני ביטוח אשר משמשים כמתווכים ועשויים לעלות את המחיר ללקוח הסופי מאחר והם גובים עמלה עבור השירות שלהם.

העדר השוואה

– בדואר ניתן לבצע השוואה בין מספר חברות ביטוח אבל את ההצעה מקבלים באמצעות אותה סוכנות ביטוח, לא קיימת אפשרות לבצע השוואה בין סוכני ביטוח רכב שונים. מומלץ במקביל להצעה של הדואר לפנות לסוכן ביטוח נוסף ולקבל הצעת מחיר נוספת.

ביטוח רכב בדואר
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 

מידע

מה אנחנו קונים. האם ניתן לקורא בסניף הדואר את תנאי הפוליסה? בעמידה כאשר יש עוד אנשים בתור? – זה שווה בדיקה. באתרי האינטרנט של חברות הביטוח ניתן לקבל את תנאי הפוליסה ולקרוא בעיון בבית או במשרד. נכון שגם ברכישה אצל סוכן ביטוח הלקוחות לא נוהגים לקרוא את תנאי הפוליסה והם מקבלים את הפוליסה למעשה לאחר שחתמו ושילמו אבל כאן הלקוחות סומכים על הסוכן לבחור עבורכם את הפוליסה המתאימה. בדואר הלקוח בוחר, ללא יכול לקורא את תנאי הפוליסה והפרמטר המרכזי לביצוע הבחירה פוליסת ביטוח הינו המחיר. זה חשוב אבל זה לא הכול.

טיפול בתביעה

למי פונים? פוליסת ביטוח לרכב נמכרת על ידי סוכנות הביטוח מזרח כך שבמקרה של ארוע ביטוחי יש לפנות לסוכנות זאת. הלקוח אינו מכיר את הסוכן כך שהוא מקבל שירות של חברה גדולה, הנחשב יעיל ומהיר אבל גם חסר טיפול אישי של סוכן ביטוח מקומי. אופן הטיפול בפוליסה מנוהל מול מוקד השירות של הסוכנות אשר דומה לאופן הפעולה של מוקד שירות לקוחות של של חברות הביטוח הישירות. כאן עולה השאלה שהלקוחות יצטרכו לענות עליה - מה ההבדל, ומדוע לא לרכוש את הפוליסה ישירות מהחברות הישירות?

סוכנות הדואר הינו מאוד נגישה ובעל פריסה רחבה מאוד מבוטחים אשר מעוניינים לבצע השוואת מחיר ואין ברשותם גישה לאינטרנט יכולים להפיק תועלה משרות זה מצד שני לקוחות בעלי גישה לאינטרנט הינם בעלי יכולת השוואה רחבה יותר. קיימים היום אתרים ייעודיים אשר מספקים אמצעים להשוואת מחיר לצד אתרי האינטרנט של חברות הביטוח הישירות.

   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב