אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב רמי לוי

11.10.10 | חברת רמי לוי - שיווק השקמה מתרחבת ונכנסת כעת לענף הביטוח האלמנטרי. בשבוע שעבר החל רמי לוי לשווק פוליסות ביטוח רכב וביטוח דירה בסניפי הסופרמרקט שבבעלותו. מדובר בשיתוף פעולה ראשון מסוגו בענף הביטוח, בין שלמה שמלצר בעלי שלמה חברה לביטוח ורמי לוי בעלי רמי לוי – שיווק השקה.

כיצד יחשבו את גובה הפרמיה (דמי ביטוח) עבור ביטוח רכב ופוליסת ביטוח דירה? מדובר בחישוב פשוט – הצרכנים מוזמנים להגיע עם הצעת מחיר לפוליסה אשר ניתנה ע"י חברה ביטוח מתחרה ובסניפי רמי לוי יעניקו להם 10% הנחה על אותה פוליסה בדיוק. ביטוח רמי לוי ינסה לשבור את מחירי ענף הביטוח בארץ כמו שעשה עם המחירים בסופרמרקט – אתם יכולים להגיע עם פוליסה קיימת או הצעה לפוליסה ותקבלו את אותו בפוליסה, עם אותם תנאים – במחיר זול יותר.

חשוב לזכור כי מלבד גובה הפרמיה יש לבדוק היטב את התנאים והכיסויים הכלולים בפוליסה. מבצע ביטוח רכב רמי לוי טוען כי הצרכן יזכה לאותם תנאים הנקובים בפוליסה שלהם במחיר זול יותר ולכן חשוב לבדוק את הפוליסה מראש ולודא שאכן יש בה את כל התנאים והכיסויים הדרושים.

חשוב לזכור – לפני כל רכישת ביטוח רכב או ביטוח דירה יש לבצע השוואת מחירים מקיפה. בדקו והשוו עלויות אצל מספר חברות וסוכני ביטוח בטרם תחליטו היכן לרכוש את הפוליסה, והשתדלו להמנע מרכישה אימפולסיבית שאינה מבוססת על עובדות ובדיקה צרכנית מעמיקה.

ביטוח רכב רמי לוי
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב