אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

פוליסת ביטוח רכב וחלפים חדשים

מתיקון שמשרד האוצר מתכוון להכניס לפוליסת ביטוח רכב התקנית אשר מוגדרת על ידיו עולה כי חברות הביטוח יהיה רשאיות לתקן רכב בחלקים לא מקוריים, על עוד הם חדשים.

בנושא זה קיימת אי בהירות לגבי אופי החלקים בהם עושי שימוש מוסך, בעיקר מוסך הסדר, לתיקון כלי רכב שנפגעו בתאונת דרכים. עיקרון זה עומד במבחן של "החזרה לקדמות" על פי משרד האוצר.

מאחר שהרכב הנפגע אינו רכב חדש, תיקון באמצעות חלק חדש ומקורי משביח את הרכב ולמעשה המבוטח מקבל מעבר להגדרות על פי תנאי הפוליסה. רכב בן 10 שנים אשר נפגע בתאונה מקבל חלף חדש, זוהי למעשה הטבה.

מבוטחים אשר בבעלותם רכבים חדשים יכולים לרכוש בנוסף לפוליסת ביטוח רכב ריידר של החלפת ישן בחדש וללא תופסת תשלום, כך למעשה יקבלו חלק חדש ומקורי וזאת ללא תוספת תשלום בעת התיקון במוסך. בפוליסה כזו חשוב לשים לב האם יש התניה שהתיקון יעשה במוסך הסדר מטעם חברת הביטוח.

ביטוח רכב השוואת מחירים - האם חשוב לערוך השוואת מחירים בטרם רוכשים ביטוח רכב? כמובן שכן! רק באמצעות עריכת השוואה אמינה ומקיפה תוכלו למצוא את הפוליסה הטובה ביותר עבורכם. התייעצו עם סוכני ביטוח ונציגי שירות של חברות הביטוח הישירות בטרם תחליטו היכן לרכוש ביטוח רכב.

פוליסת ביטוח רכב וחלפים חדשים
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב