אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

השוואת מחירי ביטוח צד ג

פוליסת ביטוח צד ג לרכב הינו כיסוי אשר נלווה לביטוח רכב חובה. ביטוח צד ג' מעניק הגנה במקרה שהמבוטח פוגע ברכוש של צד שלישי על ידי רכבו. זהו כיסוי חשוב אשר מסיר מן המבוטח את האחריות לפיצוי בגין נזק אשר נגרם על ידו באמצעות רכבו לצד שלישי. חשוב לשים לב כי קיים גבול לאחריות של חברת הביטוח. גובה האחריות הינה חצי מליון בחלק מחברות הביטוח ובאחרות גובה הכיסוי של ביטוח צד ג מגיע למיליון ₪.

כידוע לציבור המבוטחים, שוק הביטוח בארץ הינו שוק תחרותי, המכיל כ – 10 חברות ביטוח ישירות ומאות סוכני ביטוח (חברות ביטוח מסורתיות) – כאשר כל אחד מציע פוליסת ביטוח רכב צד ג בתנאים ותעריפים שונים. מאחר והתחרות בשוק גבוהה מומלץ לערוך השוואת מחירי ביטוח צד ג מקיפה ולא להתפשר על הפוליסה הראשונה שבודקים או חידוש אוטומטי של הפוליסה הקיימת.

בנוסף, כאשר מבצעים השוואה מקיפה חשוב לבדוק גם את היקף הכיסוי בפוליסה, התנאים הכלולים בה, גובה ההשתתפות העצמית ו. רק באמצעות השוואת מחירי ביטוח צד ג תוכלו להבטיח לעצמכם שתאתרו את הפוליסה המתאימה והמשתלמת ביותר. קיימים מספר אתרי אינטרנט המאפשרים לערוך השוואה ולקבל הצעות מחיר באמצעות הטלפון לפוליסת צד ג.

אתר מקיף מעמיד לרשותכם את האפשרות לקבל מספר הצעות מנציגי חברות ביטוח וסוכני ביטוח מובילים, בחינם וללא התחייבות. מלאו את הטופס משמאל ונצגי חברות הביטוח ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעות אטרקטיביות במיוחד.

השוואת מחירי ביטוח צד ג
 

טופס הצעה עבור ביטוח צד ג

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח מקיף
ביטוח צד ג
ביטוח נהג חדש
ביטוח ישיר
 
מידע נוסף
מאמרי ביטוח צד ג
חדשות ביטוח צד ג
ביטוח רכב אינדקס יצרנים
 
גבול אחריות - ביטוח צד ג
בפוליסת צד ג לרכב קיים גבול אחריות המופיע בפוליסה. גבול זה אינו אחיד וההבדלים בין חברות הביטוח מגיעים למאות אלפי שקלים. חשוב לוודא סכום זב בעת בדיקת הפוליסה לביטוח.
ביטוח צד ג