אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב ונזקי חורף

החורף מביא איתו מזג אוויר גשום שעשוי לזמן לנו הפתעות. עצים עשויים ליפול על הרכב, ציוד אשר ניתק מבניינים כמו סככות מזגנים ואפילו קולטים של דודי שמש לא פעם פגעו ברכבים חונים. כל אלו הם נזקים פסיבים אשר לא נובעים מאופן נהיגתו של הנהג ברכב ולכן אינם באשמתו. לרוב נזקים אלה מתרחשים בעת לילה מאוחרת כאשר הרוחות חזקות ואז גם הרכב אינו בנסיעה.

האם פוליסת ביטוח מקיף מכסה נזקים אלו?

פוליסת ביטוח רכב מקיף מכסה מפני מפגעי הטבע. במידה ונגרם נזק יש לפנות לסוכן הביטוח או לחברה הישרה דרכה נרכשה הפוליסה. במידה ונגרם נזק לרכב כתוצאה מאדנית שעפה הרוח. ניתן להפעיל את הביטוח או לתבוע את בעל האדנית, במידה וניתן לאתרו. במידה ונפל על הרכב עץ אשר נמצא בשטח רשות ציבורים על הרשות לפנות את בעל הרכוש, גם כן ניתן להפעיל את הפוליסה.

האם בעל הפוליסה צריך לשאת בהשתתפות עצמית?

בכל הפעלה של פוליסת ביטוח מקיף כתוצאה מנזק לרכב על בעל הפוליסה לשלם השתתפות עצמית. גם אם הנזק אינו באשמתו. חברת הביטוח אינה חוקר פרטי והיא לא תנסה לאתר את בעל האדנית אשר פגעה ברכב.

במידה ועלות תיקון הנזק אינה עולה על עלות ההשתתפות העצמית הנקובה בפוליסת ביטוח רכב מומלץ לא להפעיל את הפוליסה על מנת שניתן יהיה לקבל אישור העדר תביעות ואת ההנחה בגינו. זכרו בחורף, בעת שהכביש רטוב, יש לנהוג בזהירות ולשמור מרחק כפול מהרכב אשר נמצא לפניך.

ביטוח רכב ונזקי חורף
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב