אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

מהיכן ניתן לקבל הלוואה לרכב

תחום מימון הרכב הפך להיות תחרותי. גופים רבים מציעים מימון לרכב בתנאים שונים ומתחרים על הלקוחות. חלק מהגופים מציעים הלוואה רק עבור רכב חדש או מסוכנות רכב ואחרים מציעים גם הלוואה לרכב משומש (יד שנה).

מהם הדרכים העומדות לצורך מימון לרכב?הלוואה ממקום העבודה

זהו הלוואה לכל מטרה לרוב בתנאים נוחים מאוד אך מצד שני סכום ההלוואה מוגבל אך לא מבוצע רישום של שיעבוד על הרכב.

הלוואה בנקאית

לתקופה של כ- 60 חודשים שנים בריבית ממוצעת של 2.5%+פריים. עבור רכב חדש ניתן לקבל הלוואה עד 90% מערך הרכב. עבור רכב משומש ניתן לקבל הלוואה עם 70% מערך הרכב. הבנק מבצע שיעבוד על הרכב.

מימון חוץ בנקאי מחברות מימון רכב

- קיימות חברות מימון יעודיות לתחום הרכב כמו: מימון ישיר, אשר מעניקה הלוואות מגוונות תוך גמישות התנאי ההחזר. מבוצע שיעבוד על הרכב.

כרטיסי האשראי

חברות האשראי, כאל, לאומי קארד, וישראכרט מעניקות הלוואה לרכב מומלץ לבצע השוואת ריביות ותנאים נוספים עמו עלות פתיחת תיק והנפקת כרטיס.

מימון מהיבואן

ברכישת רכב חדש מהיבואן מציע אשראי לרכישת הרכב. היבואן עשוי לתת הלוואה הסכומים נמוכים במקום לתת הנחה עבור רכישת הרכב. מבוצע שיעבוד על הרכב.

מימון מחברות ליסינג

- חברות הליסינג מציעות למכירה רכבים משומשים בני כשלוש שנים. ההצעה מאוד גדול והחברות מציעות תנאי החזר חודשי מאוד גמישים אך יחד עם זאת הריבית עשויה להיות גבוהה בהשוואה לחלופות.
 

טופס הצעה עבור הלוואה לרכב

 
   
 
כלי מימון
מימון רכב
הלוואה לרכב
 
טיפ לשירותך
חברות מימון רבות מציעות הלוואה לרכב. בפרסומים מופיע רק התשלום החודשי ללא הריבית בגין ההלוואה - כאשר מבצעים השוואה לאיתור תוכנית מימון רכב המשתלמת ביותר, מומלץ לחשב גם את שיעור הריבית ולהעזר בה כגורם משווה.
הלוואה לרכב