אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

החלפת ביטוח רכב באמצע תקופה

מבוטחים רבים רוכשים רכב חדש מבלי לחכות לסוף תקופת הביטוח ונאלצים להחליף ביטוח רכב באמצע תקופה. אנו לא ממתינים לסיום פוליסת הביטוח בשביל לרכוש רכב חדש, וכאשר מבוטח מוכר את רכבו הוא ראשי לבטל את פוליסת הביטוח הקיימת וכמובן לרכוש ביטוח לרכב החדש.

מאמר זה בוחן את החלופות לביטול פוליסת ביטוח רכב ורכישת פוליסה חדשה. כל בעל רכב מחויב לרכוש פוליסת ביטוח חובה כל פוליסה נוספת (ביטוח מקיף וביטוח צד ג) הן על פי בחירתו של בעל הרכב.

במידה ובחרת להחליף פוליסה ולרכוש אצל סוכן אחר או חברת ביטוח אחרת יש לוודא כי קבלת אישור העדר תביעות. פוליסת ביטוח רכב נמכרת לתקופה של שנה מלאה. ניתן לעצור את פוליסת ביטוח הרכב ולקבל זיכוי עבור התקופה שלא נוצלה אלם יש לשלם "קנס ביטול" לחברת הביטוח לכן על פי רוב מומלץ במידה והחלפת פוליסת ביטוח הרכב מתבצעת בשל רכישת רכב חדש לבצע החלפה ולא ביטול וכך לדלג מעל "קנס הביטול".

גם אם פוליסת ביטוח לרכב מקיף עבור הרכב החדש יקרה יותר מהמתחרות מומלץ למרות זאת לשמר את הפוליסה הקיימת ורב לשנות את פרטי הרכב וכמובן לעשות התאמות מיגון.

כל זאת רלוונטי במידה והביטוח נרכש באמצעות סוכן ביטוח, הוא יכול למכור ביטוח באמצעות מגוון חברות, אם הביטוח נעשה באמצעות חברת ביטוח ישירה הפועלת ללא סוכנים אזי אין ברירה אלא להמשיך את ביטוח הרכב החדש במסגרת אותה החברה.

אם אתם יודעים מראש כי הפוליסה שאתם עומדים לרכוש הינה קצובה בזמן, בדקו עוד בשלב השוות מחירי הפוליסה את הנכונות של סוכן הביטוח לערוך את השינויים הדרושים. רק באמצעות השוואת ביטוח רכב תוכלו למצוא את הפוליסה המתאימה לכם ובתנאים הטובים ביותר.

החלפת ביטוח רכב באמצע תקופה
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
בחירת פוליסת ביטוח רכב
כאשר אתם עומדים לפני בחירת פוליסת לביטוח רכב לצד השוואת המחיר חשוב לערוך השוואת בהיקף הכיסוי ובשירותים הנלווים.
ביטוח רכב