אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב במרכז

ישנם שלושה סוגי ביטוחים מרכזיים עבור ביטוח רכב במרכז, והם: ביטוח חובה, ביטוח מקיף וביטוח צד ג. ניתן לרכוש רק ביטוח חובה או לשלב ביטוח זה עם ביטוח מקיף או ביטוח צד ג בהתאם לצורך של בעל הרכב. במאמר זה נסביר מאלו כיסויים מורכבת פוליסת ביטוח רכב במרכז וכיצד מחשבים את גובה הפרמיה.

ביטוח רכב במרכז הינו ביטוח רכב ייעודי לתושבי המרכז אשר מתחשב במיקום הגיאוגרפי שלהם בעת חישוב הפרמיה (דמי ביטוח). אזורים לדוגמה במרכז הארץ הם: תל אביב, רמת גן, גבעתיים, חולון, בת ים, ראשון לציון וכדומה. מדוע חברות הביטוח לוקחות בחשבון גם את מיקום מגוריו של בעל הרכב? חברות הביטוח צריכות להעריך מהי מידת הסיכון של בעל הרכב בטרם יקבעו את עלות הפרמיה עבור ביטוח רכב - ככל שהסיכון גובר כך הפרמיה מתייקרת. בכדי לקבוע את מידת הסיכון, חברות הביטוח בודקות את מאפייני הרכב (סוג, דגם, שנת ייצור, שווי הרכב, מיגונים, כריות אוויר וכדומה) ומאפייני הנהג (גיל, מין, היסטוריה קודמת של תאונות, ותק וכדומה). נהג צעיר וחסר ניסיון יאלץ לשלם יותר מנהג בוגר ללא היסטוריה קודמת של תביעות.

האם הפרמיה עבור ביטוח רכב במרכז יקרה או זולה יותר מאזורים אחרים בארץ? בכדי לענות על שאלה זו עליכם לפנות למספר חברות וסוכנויות ביטוח ולערוך השוואת מחירים. כל חברה יכולה לחשב את הפרמיה באופן מעו שונה כיוון שחברה אחת יכולה לראות באזור המרכז סיכון סטטיסטי בעוד חברה אחרת תימצא את אותו מקום כבטוח יחסית. כמו כן, יש הבדלים בין אזורים פנימיים במרכז, כך שבכלל לא בטוח שתושבי תל אביב ישלמו את אותה פרמיה כמו תושבי רמת גן.

אתר מקיף מאפשר לכם לערוך השוואת מחירים באמצעות מילוי טופס קצר. כל שעליכם לעשות הוא למלא את טופס ההצעה משמאל ונציגי החברות המובילות ייצרו עמכם קשר עוד היום עם הצעה משתלמת עבור ביטוח רכב במרכז. שימו לב - השירות ניתן בחינם ואינכם מתחייבם לרכוש ביטוח רכב מהמציעים השונים.

ביטוח רכב במרכז
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב