אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב ואישור העדר תביעות

מהו אישור העדר תביעות?

העדר אישור תביעות הינו מסמך אשר מנפיקה חברת הביטוח המבטחת בסוף תקופת הביטוח למבוטח אשר לא תבעה פוליסת ביטוח רכב מסוג מקיף או צד ג'. אישור העדר תביעות אינו תקף במקרה של פוליסת ביטוח חובה.

אדם אשר הגיש תביעה לחברת הביטוח אשר ביטחה אותו בפוליסת ביטוח רכב יגלה שכאשר הוא יחדש את פוליסת הביטוח לשנה נוספת המחיר בגיל הפוליסה היה גבוה יותר. המחיר יהיה גבוה יותר בכל אחת מחברות ביטוח אליהן הוא יפנה.

וזאת מאחר שאדם שתבע את חברת הביטוח פעם אחד הסיכוי שהוא יתבע את חברת הביטוח פעם נוספת גבוה יותר מאשר מבוטח שלא הגיש תביעה. סוכני ביטוח נוהגים לבקש מהמבוטח הפוטנציאלי טוב העדר תביעות, טופס זה אשר מנפיקה חברת הביטוח מעיד כי המבוטח לא תבעה את חברת הביטוח באותה שנה עבורה הונפק האישור.

בחברות ביטוח הישירות התהליך שונה, המבוטח מצהיר בטלפון כי לא תבע בעבר ואז במידה והיה עליו להפעיל את פוליסת ביטוח הרכב תדרוש החברה המבטחת את האישורים המתאימים. יש מבוטחים אשר תבע בעבר ואינם מעוניינים לשלם את המחיר הגבוה הם רואים כאן "הזדמנות" ולא מצהירים בעת עריכת ביטוח רכב כי תבעו בעבר.

זה הימור מסוכן כי במידה הרכב יגנב או תהיה תאונה חברת הביטוח לא תזכה את המבוטח זיכוי מלא מאחר ולמעשה הוא ביצע הונאת חברת ביטוח. בעת עריכת ביטוח רכב חשוב לדווח פרטים נכונים. חשוב לשמור את אישור אי הגשת תביעה אשר מנפיקה חברת הביטוח לאחר כל שנת ביטוח. באמצעות אישור זה תוכלו לקבל הנחה בפוליסת ביטוח רכב עבור שנת הביטוח החדשה

ביטוח רכב ואישור העדר תביעות
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב