אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

רכישת ביטוח רכב באתר הכשרה ביטוח

חברת הביטוח הכשרה ביטוח השיקה אתר אינטרנט חדש המאפשר לגולשים לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב, ביטוח משכנתא. לאחר קבלת הצעת המחיר מופנים הגולשים לבחרת סוכן ביטוח אשר באמצעותו ניתן לרכוש את הפוליסה. רכישת פוליסת ביטוח רכב או ביטוח משכנתא אינה מבוצעת באתר האינטרנט.

האתר החדש מעוצב באופן אסטטי וידידותי לגולש במספר קליקים בודדים ניתן להגיע ישירות לתשובה המבוקשת. בין אם מדובר בהצעת מחיר או בהצגת תנאי הפוליסה לביטוח המבוקש. אופן תהליך רכישת ביטוח רכב מעניין ושונה מזה אשר מציעות החברות ביטוח ישיר והפניקס שהם הרכישה מתבצעת באתר החברה באמצעות כרטיס האשראי. הפניה לסוכן מחזקת את הקשר של הכשרה ביטוח עם סוכניה מצד אחד ומן הצד השני מאיטה את תהליך הרכישה ומוסיפה בירוקרטיה.

בנוסף באתר האינטנרט ניתן יהיה לקצר תהליכים בעדכון פרטים אישיים והפקת דיווחים לצרכי מס באופן עצמאי. הקמת אתר אינטרנט ידידותי למשתמש מחזקת את הקשר בין חברת הביטוח ללקוחות פוטנציאלים. כל בעל רכב מחדש פוליסת ביטוח רכב פעם בשנה, כל אלה הם גולשים פוטנציאלים באתר. גם אם הם לא ביצעו רכישה הם נחשפו לחברת הביטוח ולמבצעים נוספים. אותו גולש יכול לבחור לרכוש ביטוח משכנתא במקום או או בנוסף לביטוח רכב.

בעבר המובטחים לא היו מודעים לחברת הביטוח דרכה רכשו את הפוליסה אלה הכירו רק את הסוכן. היום חברות הביטוח חושפות את עצמן באמצעות פרסום וסוכן הביטוח נדחק הצידה בעקבות מהפכה הביטוח הישיר.

מידע נוסף אודות חברת הביטוח הכשרה ביטוח

רכישת ביטוח רכב באתר הכשרה ביטוח
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב