אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

בחירה בין ביטוח ישיר לסוכן ביטוח

לפני מועד חידוש פוליסת ביטוח רכב מתחילה הדילמה היכן לרכוש את הפוליסה, אצל סוכן ביטוח המוכר אישית או ישירות אצל חברת ביטוח ישירה המוכרת כמותג מהפרסומות ברדיו ובטלויזיה. אם המחיר הוא הגורם המנחה אז הבחירה היא פשוטה, נקנה אצל מי שמציע את הפוליסה הכי זולה. אם גורמים אחרים אז מהווים גורם להחלטה אזי מאמר זה ירכז את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרות.

חברת ביטוח ישיריה לרוב תציע פוליסה זולה יותר מפני היא עובדת על נפחים גדולים. בנוסף תהליך הרכישה הוא נוח ופשוט ואף ניתן לבצעו באינטרנט. השירות אומנם אינו אישי אבל הוא זמין תמיד, גם ביום שישי וגם נציג החברה חולה תמיד היה לו מחליף.

סוכן ביטוח מציע יחס אישי, לרוב מתקיים בפגישה ולא רק באמצעות הטלפון, סוכן מורשה ומוכר יעניק אמינות ומסירות שיכל עוד לפני הרכישה בדמות ייעוץ לרכישת פוליסת ביטוח רכב מתאימה ועד למקרה של תביעה בייצוג מול חברת הביטוח.

בחירה בין סוכן ביטוח לביטוח ישיר הינה דילמה אשר משמעותה בחירה עצמאית בחברת ביטוח או העברת הבחירה לאדם אחר. חברות הביטוח משקיעות הרבה מאמצים לשכנע את רוכשי פוליסות ביטוח רכב כי אין צורך לרכוש באמצעות סוכן. עדיין מבוטחים רבים ממשיכים לחדש את הפוליסות באמצעות הסוכן המוכר להם.

אם ברצונכם לבצע החלטתה אובייקטיבית על סמך חישוב עלות ותמורה, מומלץ לערוך השוואת מחירים בין סוכני ביטוח וחברות ביטוח. כיצד ניתן לערוך השוואת מחירים במהירות? אחת הדרכים היא באמצעות האינטרנט. לדוגמה - אתם יכולים למלא את הטופס המצורף משמאל ולקבל 4 הצעות מחיר עבור ביטוח רכב השוואת מחירים עוד היום! בנוסף, ניתן לבדוק באתרי האינטרנט השונים את תכני הפוליסה ולהתייעץ בפורומים מקצועיים.

בחירה בין ביטוח ישיר לסוכן ביטוח
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב