אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח לרכב אספנות

במאמר זה נסקור את נושא ביטוח רכב עבור רכב אספנות. מהם ההגדרות של רכב אספנות וכיצד מחשבים את גובה פהרמיה. לפי החוק הישראלי, רכב אספנות הינו רכב שנוצר מינימום לפני שלושים שנה ושיש לו אישור ממשרד הרישוי.

האם קיימות מגבלות לרכב אספנות?

ישנן מספר מגבלות החלות על רכב אספנות: אסור לרכב להימצא בכביש בימי חול בין השעה 7 ל-9 בבוקר ובניגוד לכל יתר הרכבים, על רכב אספנות לעבור לעבור טסט כל 6 חודשים ולהציג אישור תקינות ממוסך פעם בשנה (רישוי חצי שנתי).

בישראל קיימים לא מעט רכבי אספנות מיוחדים. חלקם יובאו לארץ באופן מסודר לפני כ 30 שנים, חלק אחר קיים עוד מימי המנדט הבריטי וחלק נוסף מיובא היום לישראל על ידי חובבים ואספני רכבים.

כמו לכל כלי רכב אחר, גם לרכבי אספנות חובה שתהיה פוליסת ביטוח רכב חובה. בנוסף רוב רכבי האספנות הינם יקרי ערך לא רק רגשי אלה גם כספי ולכן כדאי לרכוש עבורם ביטוח רכב מקיף. יחד עם זאת מאחר ומדובר בכלי רכב נדיר ומיוחד, חברות ביטוח ישירות וחלק מסוכני הביטוח יתקשו לתת מענה ביטוחי לרכבים אלה מפני שהם עובדים על מסות ופונים לממוצע הרחב.

אם ברצונכם לקבל הצעות מחיר עבור ביטוח רכב לרכב אספנות, מומלץ לבצע השוואת מחירים מקיפה בין מספר גופין מובילים. לקבלת הצעות עבור ביטוח רכב לרכב אספנות מלא טופס קצר וקבל 4 הצעות לביטוח רכבך. אתה מבצע השוואת מחירים ובוחר את פוליסת ביטוח הרכב המתאימה לך. התהליך הינו בחינם וללא התחייבות.

ביטוח לרכב אספנות
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ ביטוח לרכב ישיר
טיפ ביטוח לרכב ישיר חברות הביטוח הישרות מפרסמות כי הן הכי משתלמות, ערוך השוואת מחירי ביטוח רכב לפני בחירת הפוליסה במחירי פוליסת ביטוח לרכב קיימת שונות גבוהה אשר בא לידי ביטוי כתוצאה מדגני רכב שונים ומאפייני הנהג.
ביטוח רכב