אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח לרכב ליסינג

כאשר אנו שוכרים רכב מחברת ליסינג אנו נדרשים לרכוש בנוסף גם ביטוח רכב עבורו. חלק מחברות הליסינג משווקות בחבילה אחת פוליסת ביטוח רכב כחלק מעסקת הליסינג. חברת ליסינג היא חברה להשכרת רכבים. שלמה חברה לביטוח הקימה לאחרונה את חברת שלמה SIXT, חברת ליסינג עבור השכרת רכבים והיא מאפשרת לרכוש פוליסת ביטוח רכב לכלל הנהגים.

את עסקת הליסינג ניתן לחלק לשתי קטגוריות על פי הלקוח ליסינג לאדם פרטי וליסינג לחברות. במידה וחברת הליסינג כוללת במחיר העסקה גם פוליסת ביטוח רכב בדקו היטב את תנאי הפוליסה, את גובה דמי ההשתתפות העצמית בעיקר במקרה של נהג צעיר, את המורשים לנהוג ברכב ומהן המגבלות. חלק מהחברות דורשות מהנוהג ברכב לעבור השתלמות נהיגה.

השכרת רכב מחברת ליסינג הינו תהליך מימוני שהפך להיות מאוד מקובל בחמש השנים האחרונות. לקוחות אשר מעוניינים לרכוש רכב חדש ואין להם את היכולת הכלכלית לרכוש אותו מהחברה יכולים לקחת הלוואה לרכב או לחכור את הרכב מחברת ליסינג ובתום 3 שנים להחזירו או לקנות אותו.

אם אתה רוכשים את ביטוח רכב באופן עצמאי מומלץ מאוד לבצע השוואת מחירים. רכבי ליסינג הם רכבים חדש ולכן נדרשת פוליסת ביטוח מקיף לצד ביטוח חובה בנוסף תרצו להוסיף שירותי דרך כמו גרירה. באמצעות אתר מקיף תוכלו לערוך השוואת מחירי ביטוח רכב. מלאו טופס הצעה קצר וקבל 4 הצעות טלפוניות עבור ביטוח לרכב ליסינג ממבטחים מובילים. השוו וברו את ההצעה המתאימה לכם. קבלת ההצעה הינה בחינם ואינה מחייבת.

ביטוח לרכב ליסינג
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב

 
   
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
טיפ לנהג
גם כאשר הינך נוהג ברכב ליסינג ממקום העבודה. הקפד לבדוק כי פוליסת ביטוח לרכב הינה בתוקף ואשר תנאיה מתאימים לנוהגים ברכב.
ביטוח רכב