אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח רכב הונדה

רכבי חברת הונדה מיובאים לישראל על ידי חברת מאיר. מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע"מ הוקמה בשנת 1967. לחברה פעילויות ואחזקות נוספות בתחומי ביטוח וספורט. הדגמים הפופולארים הם:

הונדה אינסייט

רכב משפחתי היברידי, המותאם לחמישה נוסעים, ובעל תא מטען מרווח במיוחד. הונדה אינסייט משודרגת מבחינה עיצובית ואף מתחשבת בסביבה.

הונדה סיוויק

נחשבה עד לא מזמן לרכב ספורטיבי, אבל כיום זוכה לביקורות כדגם בטוח, עם צריכת דלק טובה למדי, שיכולה להתאים למשפחה המונה חמש נפשות, אך נקודת התורפה שלה הוא מחירה הגבוה.

הונדה ג'אז

שייכת לקבוצת הסופרמיני והינה אחת המכוניות המרווחות בקבוצה זו הג'אז מוצעת עם מנוע הנזין או כמכונית היברידית שני המנועים מואד כחסוניים מוצעים עם תיבת הילוכים ידנית או רובוטית.

 

בשנת 2005 עמד היקף העסקים של קבוצת הרכב על 650 מיליון דולר בקבוצת הרכב מועסקים למעלה מ-1,100 עובדים. ל "מאיר" 17 סוכנויות מכירה בכל רחבי הארץ וכ-40 מוסכים ומרכזי שירות. בתחום הרכב מציעה הקבוצה מקור המידע הינו אתר חברת הונדה ואתר היבואן מאיר חברת למכוניות ומשאיות

דגמי הונדה נוספים המיובאים לארץ :

JAZZ, CIVIC HYBRID, CIVIC 4D, CIVIC 5D, CIVIC TYPE R, ACCORD, ACCORD TOURER, New CR-V, FR-V, LEGEND, S2000

מעוניין לערוך השוואת מחירי פוליסת ביטוח מקיף רכב הונדה או הונדה סיוויק. באתר מקיף כל שעליך לעשות על מנת לערוך השוואת מחירים ולקבל 4 הצעות לביטוח רכבך הינו למלא טופס הצעת ביטוח רכב פשוט. הטופס מועבר לחברות ביטוח מובילות ואלה יצרו עימך קשר טלפוני ויפרטו את הצעת הביטוח לפניך.

ביטוח הונדה
 

טופס הצעה עבור ביטוח הונדה

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לביואיק
ביטוח רכב לBMW
ביטוח רכב לג'יפ
ביטוח רכב הונדה