אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח ג'יפ

רכבי חברת ג'יפ Jeep מיובאים לישראל על ידי מכשירי תנועה ומכוניות (2004) בע"מ. הדגמים הנמכרים בישראל הם: פטריוט, רנגלר, קומפאס, קומנדר, ליברטי

ג'יפ פטריוט

ג'יפ פטריוט מגיע בשני דגמים Limited ו- Sport. לג'יפ פטריוט מנוע בנזין 2360 סמ"ק, גל זיזים כפול 16 שסתומים VVT. ההספק כ"ס/סל"ד הוא 6000/172 ומהירות מירבית 185 קמ"ש. תצרוכת הדלק בנסיעה עירונית (ק"מ/לליטר) הוא 8.5, בנסיעה בינעירונית 11.7 ומשולב 10.3.

תיבת ההילוכים אוטומטית רציפה מסוג cvt2עם בורר ידני 6 מהירויות, הנעה 4X4 קבועה מסוג Freedom-Drive 1. כמו כן קייצת מערכת 4WD LOCK לנעילת דיפרנציאל מרכזי ובקרת זיהום אויר אשר עומדת בתקני EURO 4. המשקל העצמי של הרכב הוא 1570 ק"ג, נפח תא מטען 334-1277 ליטר, 5 מקומות ישיבה ובקרת שיוט.

מערכת הבטיחות בפטריוט כוללת:

2 כריות רב שלביות לנהג ולנוסע, 2 כריות צד מסוג וילון, עוגני אבטחה לכיסא תינוק, קורות פלדה להגנה בצידי הרכב, מערכת ABS, מערכת ESP , מערכת בקרת אחיזה ומערכת עזר ללחץ בלם.

ג'יפ רנגלר

רנגלר הינו רכב מדגם הג'יפ הקלאסי ללא גג. בג'יפ רנגלר המותאם לספורט ופנאי יש מקום לכל הציוד שיתחשק לך לקחת. כאשר מקפלים לחלוטין את גב המושבים האחוריים מקבלים 1.7 מ"ר של מקום איחסון.

נפח המנוע של הרנגלר הוא 3778 סמ"ק בנזין V6, ההספק הוא 199 כ"ס ב- 5000 סל"ד. כמו כן תיבת ההילוכים אוטומטית 4 היל' וכפתור לביטול הילוך יתר. מערכת ההנעה היא מערכת 4X4 מסוג || COMMAND TRAC.

ביטוח גיפ
 

טופס הצעה עבור ביטוח ג'יפ

 

מערכת הבטיחות ברנגלר כוללת:

כריות אוויר רב שלביות, כריות צד, כריות ווילון בחלונות, מערכת ESP, מערכת ABS, בקרת אחיזה בכל מהירות, סייען בלימה, מפחית גלגול אלקטרוני ומערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים. בנוסף, קיימת מערכת ריסון אינטגרלית הכוללת חגורות בטיחות עם שלוש נקודות ריסון בכל מקומות הישיבה ומנגנון קדם מותחן בחגורות הקדמיות.

גרנד צ'ירוקי

לגרנד צ'ירוקי מנוע 2360 סמ"ק בנזין או דיזל, גל זיזים כפול 16 שסתומים VVT. ההספק כ"ס/סל"ד הוא 5650/303 והמהירות המירבית היא אלקטרונית רב נק' 6.7 לדגם עם מנוע בנזין. במנוע דיזל ההספק כ"ס/בל"ד הוא 4000/218 ומהירות המירבית ישירה 9.8.

תיבת ההילוכים בשני הדגמים היוא אוטומטית 5 הילוכים, מערכת הנעה 4X4 מסוג QUADRA TRAC II ® ו- הנעה קבועה ל - 4 גלגלים (Active Full Time 4WD). המשקל העצמי הוא 2157-2169 ק"ג ומשקל כולל הוא 2585-2586 ק"ג. מספר מקומות הישיבה בגרנד צ'ירוקי הוא 5. קיבולת מיכל הדלק הוא 78 ליטר ונפח תא המטען הוא 987-1908 ליטר.

מערכת הבטיחות בצ'ירוקי כוללת:

מערכת ESP, מערכת ABS, בקרת אחיזה בכל מהירות, סייען בלימה, הנעה קבועה, מערכת עזר לנסיעה אחורנית ומערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים. כמו כן הגרנד צ'ירוקי מצוייד בכריות אויר רב-שלביות, כריות וילונות אויר בנוסף לחלונות צד ומערכת הריסון האינטגראלית הכוללת חגורות בטיחות עם 3 נקודות ריסון בכל מקומות הישיבה ומנגנון קדם-מותחן בחגורות הקדמיות.

מעוניין לבצע השוואת מחירי ביטוח לג'יפ באמצעות אתר מקיף ניתן לבצע השוואת מחירי ביטוח לג'יפ בדרך פשוט וקלה. מלאו טופס קצר ופשוט וללא התחייבות. וקבלו ארבע הצעות שונות לביטוח ג'יפ ביחרו את ההצעה המתאימה לכם. מידע נוסף אודות ביטוח רכב לג'יפ ניתן לקרוא במאמר ביטוח ג'יפ קשיים.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לקאיה
ביטוח רכב לרנו
ביטוח רכב לשברולט
ביטוח גיפ