אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח שברולט

שברולט הינו מותג אמריקאי המיוצר על ידי ג'נרל מוטורס. שברולט מייצרת 18 דגמים ממכוניות קומפקטיות ועד משאיות. שברולט הוקמה בשנת 1911 על ידי לואיס שברולט וויליאם דוראנט. מידע נוסף אודות שברולט.

אודות יבואן שברולט בישראל

חברת UMI יוניברסל מוטורס ישראל בע"מ הוקמה ע"י שתי יבואניות רכב ותיקות ליאו גולדברג וחברת המזרח לשיווק מכוניות, עם ענק הרכב האמריקאי GM ג'נרל מוטורוס. החברה, שהחלה פעילותה בספטמבר 1993 מייבאת, משווקת ומשרתת את דגמי ג'נרל מוטורס מארה"ב, דגמי אופל וסאאב מאירופה ודגמי איסוזו מיפן.

מעוניין לערוך השוואת מחירי פוליסת ביטוח רכב לשברולט. לצורך קבלת 4 הצעות מותאמות לפוליסת ביטוח שברולט, עליך למלא טופס הצעת ביטוח רכב קצר. הטופס מועבר לחברות אשר עונות למאפיינים שלך ואלה יצרו עימך קשר טלפוני.

להלן מידע אודות הדגמים הפופולארים

שברולט סוניק

שברולט אבאו

לשברולט אבאו נפח מנוע 1.4 וההספק המירבי שלו 101 כ"ס. לאבאו יש מערכת ABS, זוג כריות אוויר קדמיות ,יישן נוסע קדמי וכריות צד. תיבת ההילוכים היא אוטומטית,ארבע מהירויות ומצב הולד. נפח תא המטען הוא 221 ליטר ונפח מיכל הדלק הוא 42 ליטר.

מערכת הבטיחות כוללת מערכת ABS, מערכת EBD, אפשרות לנטרול כרית הנוסע, מערכת הגנת ברכיים, חמש חגורות בטיחות מוצלבות, חגורות בטיחות קדמיות עם קדם-מותחנים, חגורות בטיחות קדמיות מתכווננות לגובה, חמש משענות ראש, משענות ראש קדמיות מתכווננות לגובה וזווית ואימובילייזר מקורי להפסקת פעולת מנוע.

ביטוח שברולט
 

טופס הצעה עבור ביטוח שברולט

 

שברולט אופטרה

לדגם האופטרה מבית שברולט יש 3 דגמים:4 דלתות, 5 דלתות ודגם ספורט. האופטרה היא מכונית משפחתית באיבזור מנהלים עם הגה מצופה עור, מערכת שמע MP3 נשלטת מגלגל ההגה, בקרת אקלים אלקטרונית ומערכת ניווט לווינית אינטגרלית.

בדגם 5 דלתות נפח המנוע הוא 1598 סמ"ק ותיבת ההילוכים היא אוטומטית 4 היל' עם בורר מדורג ומצב הולד. נפח מיכל הדלק הוא6 ליטר ונפח תא המטען הוא 275 ליטר. מערכת הבטיחות כוללת מערכת ABS+EBD, קורות פלדה בדלתות, זוג כריות אויר קדמיות, זוג כריות צד, חמש חגורות בטיחות מוצלבות ועוד.

שברולט קרוז

שברולט קרוז הינה מכונית חדשה מבית שברולט אשר עדיתה לכבוש את ליבו של הקהל הישראלי, הקרוס נכנסה לתחרות קשה מול מזדה 3 וטויוטה קורולה אשר אהובות על הקהל הישראלי. הקרוז גדולה מרוב המתחרות. הרכב מדיע עם שני סוגי מנועים, ה-1.6 וה-1.8.

שברולט קפטיבה

שברולט קפטיבה עלתה על הכביש בשנת 2006 זהו רכב-פנאי רך בעל מערכת הנעה 4x4 הרכב הינו בעל 7 מושבים (השניים האחוריים רק לילדים) הרכב מגיע עם מנוע דיזל או V6 בנזין האבזור כולל בקרות שיוט ואקלים, 6 כריות ו-ESP.

שברולט ספארק

מכונית מיני חדשה ויפה, גבוהה לגודלה ומעוצבת. שברולט ספארק מתאימה מאוד לנסיעה עירונית. מנוע בנזין 1.2 ליטרים חסכוני באופן יחסי. רמת בטיחות המכונית טובה. מדובר במכונית בולטת לעין עם נוכחות גדולה מאוד ביחס לאורכה – 3.60 מטרים בלבד. הספארקס בעלת תא מטען גדול ו 5 דלתות.

שברולט מאליבו

שברולט מאליבו חדשה הוצגה בשנת 2014 ומציגה עיצוב אתלתי ותיחכום. המאליבו הינה מכונית מנהלים מרווחת בעלת איבזור עשיר ועשר כריות אוויר. זהו רכב עוצמתי בעל הספק של 259 כוחות סוס בעל תאוצה מרשימה של פחות מ 7 שניות.

שברולט אימפלה

השם אימפלה מלווה את המותג שברולט עשרות שנים והפל להיות אגדי. בשנת 2012 הציגה שברולט את הדור ה - 10 של גדם זה.זוהי מכונית מנהלים אמיתית גדולה מרווחת בעלת מנוע של שישה צילינדרים אשר מייצר 305 כוחות סוס . לאימפלה עיצוב אשר מייחד אותה משאר המתחרות האירופאיות והינה בעל גלדלים גדולים של 19 אינץ .

שברולט טראקס

טראקס הינו רכב פנאי בגודל בינוני אשר מספק פתרון אופנתי למשפחה צעירה. הקרוסאובר העירוני הגיע לישראל בשנת 2013. הרכב מגיע עם שני מנועי בנזין אשר מייצרים 140 כוחות סוס זהו רכב זריז אך ללא יכולת שטח מיוחדות וללא הנעה כפולה. אבזור הרכב עשיר כולל מצלמת רוורס ומסכי מולטי מדיה.

שברולט אורלנדו

מיניוואן קומפקטי אשר מציע שבעה מקומות ישיבה ומסובב על מבנה ומנועי שברולט קרוז הכולל גם מנוע דיזל . האורלנדו מציע אופציה מעניינת למשפחה אשר מעוניינת בשבעה מקומות ישיבה וגועמת מרחקים ארוכים אותם ניתן לעשות באמצעות החיסכון של מנוע הדיזל.

שברולט טראוורס

טראוורס הוא קרוסאובר מאוד גדול אמריקאי באופיו. בעל מרחב פנימי ענק לשבעה או שמונה נוסעים . לרכב רמת איוזור גבוהה ומפנקת. לרכב מנוע בנפל 3.5 ליטר המספר מעל 281 כוחות סוס

 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לאלפא רומיאו
ביטוח רכב לביואיק
ביטוח רכב לBMW
ביטוח רכב שברולט