אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח BMW

להלן רשימת הדגמים של חברת BMW אשר מיובאים לישראל. רכב ב.מ.וו הינו רכב יוקרה ועלותו בהתאם, לכן מומלץ לבטחו בפוליסת ביטוח רכב אצל סוכן ביטוח מקצועי ואמין. חברות הביטוח, בהתאם לדגם הרכב, ידרשו להתקין מיגונים. חברות ביטוח מסוימות עשויות לא לבטח רכבי יוקרה לבעלים שלהם תביעות ביטוחיות קודמות למידע נוסף ניתן לפנות למאמר ביטוח רכבי יוקרה.

סדרה 1 BMW

ל ב.מ.וו סדרה 1 יש שני דגמים : בעל 3 דלתות ו-5 דלתות. בדגם בעל 5 דלתות מסדרה 1 פתחי אוורור קדמיים שעוצבו מחדש, גימורים מחודשים של הפנסים הקדמיים ועיצוב אלגנטי ועוצמתי.

הקווים האופקיים הדומיננטיים של הרכב מעניקים מראה דינמי וזורם. תא הנוסעים מאופיין במשטחים ובקווים רחבים, כמו כן החלק התחתון של לוח המחוונים הוא בצבע זהה לצבע תא הנוסעים.

המנוע הינו מנוע בנזין בעל 4 צילינדרים בטור, תיבת ההילוכים בעלת 6 היל', הנעה אחורית, ובקרת יציבות דינמית. בנוסף, קיימים ברכב צמיגי Run- flat אשר יכולים להמשיך בנסיעה עד 250 ק"מ גם במקרה שנגרם נזק לצמיג.

אתר מקיף מאפשר לבצע השוואת מחירי ביטוח רכב לBMW בדרך פשוט וקלה. כל שעליכם לעשות הוא למלא טופס הצעה קצר ללא התחייבות. חברות ביטוח וסוכני ביטוח יפנו אליכם באמצעות בהצעת ביטוח רכב מותאמת עבורכם. כך תבצעו השוואת מחירים בין ההצעות השונות.

סדרה 3 BMW

לסדרה 3 יש שלושה דגמים: סדאן, קופה וקבריולט. סדרה 3 מגיעה במגוון נפחי מנוע. ורובם משתייכים לקבוצת רישוי 7. זוהי המכונית הנמכרת ביותר של ב.מ.וו ומאופיינת כבעלת ביצועים טובים ביחס למתחרותיה בשוק.

סדרה 5 BMW

סדרה 5 שייכת לקבוצת רישוי 7 וגם היא מגיע במגוון מנועים. זוהי מכונית הסלון מנהלים של חברה אשר קנתה לה שמה רכב מנהלים ספורטיבי ואיכותי.

סדרה 7 BMW

מכונית הפאר של BMW, סדרה זו הציגה לראשונה את ה I-Drive כאן אפשר לקבל מנוע V12 רב עוצמה בנפח 6.0 ליטר ועם 544 כוח-סוס.

ביטוח BMW
 

טופס הצעה עבור ביטוח BMW

 
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לפורשה
ביטוח רכב לפיאט
ביטוח רכב לפיג'ו
ביטוח BMW