אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח פיאט

קבוצת פיאט שמאחוריה יותר ממאה שנים, הפכה לקונצרן תעשייתי רב לאומי ענק שתוצרתו משווקת ברוב מדינות העולם.ב -11 ביולי 1899 עוד בסוף המאה ה-19! נחתם בארמון בריקראסיו (Bricherasio ) שבטורינו, כתב ההקמה של פיאט.

המפעל הראשון שהוקם בטורינו בשנת 1900, כבר הספיק לייצר 30 דגמים שונים עוד בשנתו הראשונה. מכונית המרוץ הראשונה של פיאט, הקורסה בת 24 כוחות סוס, זכתה כבר בשנת 1902 במקום הראשון במרוץ ה - Superga Sassi.

פרופיל יבואן פיאט בישראל

סמל"ת - סוכנות מכוניות לים התיכון בע"מ, הינה המפיצה הבלעדית של פיאט אלפא רומיאו ולנצ'יה בישראל והינה אחת מיבואניות רכב הוותיקות בתחום. החברה הוקמה בשנת 1950 בתור היבואנית הבלעדית של פיאט בישראל. בשנת 1989 החלה החברה לייבוא את המותג "לנצ'יה" ושלוש שנים לאחר מכן בייבוא של "אלפא רומיאו".

מטה החברה ממוקם בתל אביב וכולל בתוכו אולמות תצוגה ראשיים, מרכזי שירות, מחסן ארצי מרכזי לחלפים ומרכז לוגיסטי ארצי. לחברת סמל"ת - 15 סוכנויות מכירת רכב ברחבי הארץ וכן רשת של 32 מוסכים בפריסה ארצית נרחבת. מקור המידע הינו אתר חברת פיאט.

השוואת מחירי ביטוח רכב לפיאט

מעוניין לבצע השוואת מחירי פוליסת ביטוח רכב פיאט או פיאט פונטו. השוואת מחירים הינה חשובה במיוחד בביטוח מקיף מאחר וקיימים פערי מחירים של מאות שקלים. מלא טופס הצעת ביטוח רכב קצר וקבל 4 הצעות מותאמות עבורך.

ביטוח פיאט

דגמי פיאט בישראל:

 

טופס הצעה עבור ביטוח פיאט

 

פיאט פונטו

הפיאט פונטו היא מכונית בטיחות עם 6 כריות אוויר (קדמיות עם מערכת לפתיחה חכמה דו שלבית), עם מערכות מתוחכמות למניעת שרפות ברכב, מערכת בקרת יציבות ESP, מערכות לחלוקת עוצמת הבלימה EBD+ABS ועוד. לפיאט פונטו יש 3 תצורות מרכב שונות: 1.2 אקטיב ידני, 1.4 אקטיב אוטומטי ו-1.4 דינאמיק אוטומטי/ידני. תכולת תא המטען עם מושבים מקופלים הוא 638 ליטר ונפח מיכל הדלק הוא 45 ליטר. מערכת הבטיחות בפיאט פונטו כוללת מערכת ESP, מערכת ABS+EBD, שלדה בעלת קריסה מבוקרת בשעת תאונה, שוושות קורסות בשעת תאונה, מושבים קדמיים ואחוריים וכו'.

פיאט פנדה

הפיאט פנדה קומפקטית ,נוחה לניווט ובעלת עיצוב צעיר. המנוע הוא טורי, גל זיזים עילי יחיד ונפח מנוע 1242 סמ"ק. תיבת ההילוכים היא אוטומטית 5 הילוכים עם מערכת הנעה קדמית. מינימום נפח תא המטען הוא 206 ליטר ונפח מיכל הדלק הוא 35 ליטר. מערכת הבטיחות כוללת כרית אויר בצד הנהג+כרית לנוסע, מערכת ABS+EBD, חגורות בטיחות אחוריות עם קדם מותחן, חגורות בטיחות קדמיות עם קדם מותחן, מערכת למניעת שריפות וביטול כרית אוויר לנוסע ליד הנהג.

 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לפורד
ביטוח רכב לפורשה
ביטוח רכב לפיג'ו
ביטוח לפיאט