אודותינו | צרו קשר
ביטוח רכב ביטוח רכב
ביטוח משכנתא ביטוח דירה ביטוח אופנוע ביטוח חיים ביטוח בריאות הלוואה לרכב ביטוחים נוספים
 

ביטוח פורד

רכבי חברת פורד מיובאים לישראל באמצעות חברת דלק מוטורס.

אודות היבואן

בשנת 1999 נבחרה דלק מוטורס למפיצה הבלעדית של פורד בישראל. חברת פורד מוטור היא יצרן הרכב השני בגודלו בתעשיית הרכב. השותפות עם דלק מוטורס היא חלק מהחלטה אסטרטגית של פורד להחייאת המותג בשוק הישראלי ולהשגה מהירה של נתח גדול משוק המכוניות הישראלי שהיה לה בעבר. דלק מוטורס רואה את הזיכיון של פורד כנכס אסטרטגי מוצק ולא רק כהרחבת פעילותה.

במאי 2005 השיקה דלק מוטורס סדרה חדשה של הפורד פוקוס החדשה, המשמרת את המובילות של פורד בשוק הישראלי. המונדיאו משלימה את הנוכחות החזקה של פורד בפלחי השוק העיקריים של מכוניות הנוסעים.

המנהיגות המסורתית של פורד במגזר המסחרי מבוססת על הפורד טרנזיט, סדרת הואנים בגודל מלא רבת המוניטין, הפורד קונקט שכבשה את שוק ה"טנדרונים", על האקונוליין, ואן גדול למשימות מורכבות כגון אמבולנסים, וה- F-350 Super Duty, פיק-אפ אמריקאי גדול המשמש גם את כוחות הביטחון.

במהלך שנת 2007 צפויה דלק מוטורס לקיים רצף השקות של דגמים משמעותיים ביניהם הפורד S-Max, פורד Galaxy, ומונדיאו חדשה לחלוטין. מקור המידע הינו אתר היבואן דלק מוטורס.

הדגמים הפופולרים בישראל הם:פורד פיאסטה

פורד פיאסטה מגיעה עם 5 דלתות ברמת גימור TREND. סוג המנוע הוא 4 צילינדרים בטור DOHC, 16 שסתומים דגם 1.4L DURATEC ונפח המנוע הוא 1389 סמ"ק. לקבלת הצעת מחיר עבור ביטוח לפורד פיאסטה התחל כאן.

ביטוח רכב פורד מונדאו
 

טופס הצעה עבור ביטוח רכב פורד מונדאו

 

פורד פוקוס

פורד פוקוס מגיעה ב3 תצורות מרכב שונות: Sedan 4 דלתות, Hatchback 5 דלתות ו- 5 דלתות סטיישן ברמות גימור שונות. הפורד פוקוס מגיע עם נפח מנוע 1596 סמ"ק ו- 1999 סמ"ק. לקבלת הצעת מחיר עבור ביטוח לפורד פוקוס התחל כאן.

פורד מונדאו

דור חדש של פורד מונדאו הגיע לישראל השנה. המונדאו מצוידת במנועים חזקים יותר ואפילו מגיעה לישראל בגרסת סטיישן.

פורד גלאקסי

מיניוואן גדול ומרווח. מראה חיצוני נאה ועיצוב פנימי נעים. מלווה בשלל טכנולוגיות מתקדמות הכוללות חיישני גשם, מגשים נשלפים עם מחזיקי כוסות ליושבי השורה השניה ועוד אבזורים נוספים אשר תורמים לנסיעה ניעמה ובטוחה.

השוואת מחירי ביטוח רכב לדגמי פורד

מעוניין לבצע השוואת מחירי פוליסת ביטוח רכב פורד. ביצוע השוואת מחירים הינה חשובה במיוחד בפוליסת ביטוח מקיף מאחר וקיימים פערי מחירי משמעותיים בין חברות הביטוח. מלאו טופס הצעת ביטוח רכב פשוט וקבלו מגוון הצעות עוד באותו היום.
 
פוליסות ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח צד ג
ביטוח חובה
ביטוח נהג חדש
 
מידע נוסף
מידע שימושי לנוהגים ברכב
חדשות ביטוח רכב
 
יצרני רכב נוספים
ביטוח רכב לוולוו
ביטוח רכב לטויוטה
ביטוח רכב ליגואר
ביטוח רכב פורד מונדאו